رئیس سازمان خصوصی سازی كشور:

واگذاری پرسپولیس و استقلال در نوبت هیات وزیران قرار دارد

واگذاری پرسپولیس و استقلال در نوبت هیات وزیران قرار دارد لوازم ورزشی: حسن روحانی رییس جمهوری ایران با پیگیری وزیر ورزش و جوانان، دستور  به جریان افتادن مجدد خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس را داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مصوبه مرداد ۹۴ لغو شده و نامه وزرای ورزش و جوانان و اقتصاد امور دارایی برای شروع واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس در نوبت هیات وزیران است.
پوری حسینی معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان خصوصی سازی دراین باره اظهار داشت: جدیت سلطانی فر و پیگیرهای مستمر و ادله او برای آقای روحانی سبب شد رییس جمهوری برای به جریان افتادن مجدد واگذاری استقلال و پرسپولیس موافقت كند.
وی افزود: در مصوبه مرداد سال ۹۴ هیات وزیران، خصوصی سازی این دوباشگاه متوقف گردید و با نامه سلطانی فر و وزیر وقت اقتصاد و امور دارایی (آقای كرباسیان) لغو این مصوبه به كمیسیون اقتصادی دولت فرستاده شد و سپس تایید كارشناسان الان در نوبت دستور هیات وزیران است. تصور می كنم طرف دو هفته آینده لغو این مصوبه به تایید هیات وزیران برسد و ما باردیگر سوژه واگذاری اسنقلال و پرسپولیس را با جدیت و با كمك سلطانی فر آغاز خواهیم كرد.

1397/08/30
15:35:02
5.0 / 5
4603
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی