اجرای قانون با كمترین تغییرات در تیم قهرمان؛

ثبات پرسپولیس با اعتماد به یاران گرشاسبی حفظ می شود؟

ثبات پرسپولیس با اعتماد به یاران گرشاسبی حفظ می شود؟ به گزارش لوازم ورزشی وزارت ورزش می خواهد در صورت كنار رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیریت باشگاه پرسپولیس، نفر بعدی را از بین مدیران همكار با وی انتخاب نماید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، پرسپولیس و استقلال در راه خصوصی سازی قرار گرفته اند اما تا قبل از ورود به شرایط جدید طبیعتا قوانین دولتی در مورد آنها نافذ است و بر همین مبنا مدیران بازنشسته در این دو باشگاه هم امكان ادامه فعالیت نخواهند داشت.
شرایط پرسپولیس در این موقعیت برای هواداران این باشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد چون كه با كسب دو قهرمانی و یك نایب قهرمانی لیگ در 3 سال قبل همینطور رسیدن به فینال آسیا طبیعتا بعد از سال ها از وضعیت تیم محبوب خودشان رضایت دارند و امیدوارند قانون منع به كارگیری بازنشستگان ثبات و آرامش را از پرسپولیس نگیرد.
اسامی گزینه های زیادی در ایام گذشته برای جانشینی گرشابی مطرح شده با این وجود مصاحبه اخیر مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به ورود یك نیروی تازه نفس حكایت از تمایل وی به حضور یكی از معاونانش در این سمت دارد.
ایرج عرب و حسین خبیری بعنوان گزینه های جانشینی گرشاسبی مطرح شده اند و واكنش هواداران پرسپولیس در فضای مجازی نشان داده است كه نسبت به چنین انتخابی بی میل نیستند چون كه كمترین فایده آن ثبات و جلوگیری از بروز تغییرات گسترده در این باشگاه است.
شنیده ها حاكی می باشد وزارت ورزش و جوانان هم در جهت حفظ شرایط و ساختار فعلی باشگاه پرسپولیس كه عملكرد درخشانی داشته به دنبال تغییرات گسترده در این مجموعه نخواهد بود و معاونان گرشاسبی همچنان گزینه های اصلی مدیریت این باشگاه محسوب می شوند هرچند تلاش برخی گزینه های دیگر هم برای رسیدن به صندلی مدیریت پرسپولیس ادامه دارد.

1397/09/17
15:21:51
5.0 / 5
4375
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی