در گفتگو با مهر؛

باشگاه پرسپولیس به انتقال جنجالی منشا به استقلال واكنش نشان داد

باشگاه پرسپولیس به انتقال جنجالی منشا به استقلال واكنش نشان داد لوازم ورزشی: باشگاه پرسپولیس انتقال گادوین منشا به استقلال تهران را در حیطه وظایف این باشگاه ندانست.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، گادوین منشا با قرارداد یك و نیم ساله خود به استقلال تهران پیوست تا جنجالی ترین انتقال فعلی فوتبال ایران لقب بگیرد.
مهاجم پرسپولیس كه در طول یك فصل و نیم حضورش در این تیم به هیچ وجه نتوانست انتظارات هواداران را برآورده كند از فهرست برانكو ایوانكوویچ كنار گذاشته شد تا سرمربی كروات این تیم بتواند مهاجم مدنظر خودش را جذب نماید.
سرمربی پرسپولیس بعد از آنكه منشا را در فهرست خروجی اش قرار داد صراحتا اعلام نمود: او را دیگر نمی خواهیم. منشا زحمات زیادی برای پرسپولیس كشیده است كه از او ممنون هستیم و برایش در آینده فوتبالی كه با هر تیمی می خواهد داشته باشد ارزوی موفقیت می كنم.
باشگاه پرسپولیس باز به جهت اینكه بتواند رضایت منشا را برای فسخ قرارداد جلب نماید مجبور شد قسمتی از بدهی اش را نقدا پرداخت كند. البته منشا باز حدود ۱۵۰ هزار دلار به پرسپولیس تخفیف داد تا رضایتنامه اش را دریافت كرده و بازیكن آزاد شود.
گادوین منشا باز سپس خروج از پرسپولیس با چند باشگاه لیگ برتری نظیر فولاد خوزستان مذاكره كرد اما سپس كش و قوس فراوان به جمع آبی پوشان پایتخت افزوده شد.
پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر درباب اینكه آیا این باشگاه سپس صدور رضایتنامه منشا شرطی برای ممانعت از حضورش در استقلال گذاشته است اظهار داشت: وقتی رضایتنامه یك بازیكن كه مقرر است در تیم دیگر نباشد را صادر نماییم نمی توانستیم شرط و شروط بگذاریم. موضع آقای برانكو درباره منشا باز كاملا روشن بود. سرمربی تیم در گفتگو با رسانه ها هم نسبت به این مساله واكنش نشان داد. آقای برانكو به باشگاه هم اظهار داشت كه نیازی به منشا نیست.
وی اضافه كرد: اگر با منشا قرارداد داشتیم و او رضایتنامه می خواست می توانستیم شروط اینچنینی را بگذاریم اما این بازیكن را كادر فنی هم نمی خواست و لازم بود تا با فسخ قراردادش بازیكن دیگری را در فهرست قرار دهیم. به همین خاطر منشا رضایتنامه اش را گرفت و بعنوان بازیكن آزاد از باشگاه پرسپولیس رفت.
بنابراین انتقال منشا به استقلال كاملا قانونی می باشد و باشگاه پرسپولییس نمی تواند ادعایی مبنیر بر سرطی بودن رضایتنامه این بازیكن داشته باشد.

1397/11/16
15:40:29
5.0 / 5
4446
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی