تقدیر و تشكر باشگاه پرسپولیس از هواداران

تقدیر و تشكر باشگاه پرسپولیس از هواداران لوازم ورزشی: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای، از هواداران پرسپولیس به جهت حمایت های همه جانبه ای كه از باشگاه و تیم خود داشتند تقدیر و تشكر كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس از هواداران خود تشكر كرد.
در متن این پیام آمده است؛
به یاری خداوند متعال، تیم فوتبال پرسپولیس شرایط آرمانی خودرا با وجود تمام تنگناهایی كه برای آن پیش آمد به دست آورده است.
آنچه این توفیق را ارزشمندتر می سازد این حقیقت است كه همه عوامل با اتحاد، همدلی، اعتماد و انسجامی كه ایجاد كردند موجب رقم خوردن آن شدند. رمز موفقیت پرسپولیس در سال های اخیر غیر از این نبوده است و هنگامی كه از همه عوامل سخن می گوئیم، هواداران بخش تعیین كننده از آن هستند.
بسیاری از آنها كه ادامه موفقیت های پرسپولیس را برنمی تابند و هر ابزار غیر متعارفی را مقابل آن به كار می گیرند این حقیقت را دریافته اند و بارها شاهد بوده ایم كه به اشكال و بهانه های مختلف آنرا نشانه گرفته اند. هر مساله و مشكلی را چه كوچك و چه بزرگ، حتی مواردی كه در كنترل باشگاه و تیم نبوده است را دستاویزی برای ایجاد تردید و بدبینی و اختلال در روابط بین هواداران با باشگاه، مدیریت، تیم، بازیكنان و حتی برانكو ایوانكوویچ كرده اند. متأسفانه در بعضی موارد این قبیل امور با نام پرسپولیس و پشتیبانی از آن باز انجام می شود.
حتی از اشتباهات سهوی داوران باز برای ایجاد مشكل بین هواداران با تیم و باشگاه بهره برده اند.
آنها خوب می دانند هر زمان كه در این راه موفق شوند كار پرسپولیس و هوادارانش را یكسره كرده اند. آنها می دانند فراز و نشیب در فوتبال اجتناب ناپذیر است ولی اگر این انسجام را در جریان یكی از این فرودها بر هم بزنند، فراز باردیگر دشوار خواهد شد. تردیدی نیست كه در آینده باز با آزمون ها و اقدام های دیگر روبرو می شویم اما هواداران پرسپولیس هوشیاری خودرا ثابت كرده اند كه پرسپولیس امروز در بالای جدول لیگ برتر قرار دارد و با تمام فشارها برای قهرمانی و در واقع برای هوادارانش می جنگد.
سرخپوشان با تاكید بر همین حمایت ها عزم خودرا برای لیگ برتر، لیگ قهرمانان و جام حذفی جزم كرده اند و چه كسی نمی داند كه اگر مقهور اشتباهات سهوی داوری نشده بودیم حالا در آسیا هم در بالای جدول گروه خود قرار داشتیم.
باشگاه پرسپولیس همواره قدردانی و سپاس خودرا نسبت به هواداران اعلام داشته است و حضور پرشور شما سرمایه های واقعی پرسپولیس برای دربی و تشویق هایتان فقط بهانه ای است به جهت اینكه سپاس باردیگر خودرا با خضوع نسبت به هواداران و تماشاگران كه به شكل های گوناگون از سكوها و شبكه های اجتماعی گرفته تا در رسانه های محترم حضور و ظهور دارد، اعلام داریم.

1398/01/12
19:45:03
5.0 / 5
4786
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی