رقابت های كشتی قهرمانی آسیا- چین؛

فرنگی كاران پنج وزن نخست حریفان خویش را شناختند

فرنگی كاران پنج وزن نخست حریفان خویش را شناختند لوازم ورزشی: قرعه كشی پنج وزن نخست رقابت های كشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا ظهر امروز جمعه در چین برگزار گردید.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، رقابت های كشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از ساعت ۸ بامداد فردا (شنبه) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر شیان چین شروع می شود.
نتایج قرعه كشی نمایندگان كشورمان در پنج وزن نخست به شرح زیر است:
در وزن ۵۵ كیلوگرم كه ۱۰ كشتی گیر حضور دارند، رضا خدری بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف الهام بهرام اف دارنده مدال نقره جوانان جهان از ازبكستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده كشتی میان مانجیت از هند و آسان سلیمان اف از قرقیزستان روبرو می شود.
در وزن ۶۳ كیلوگرم سامان عبدولی بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده كشتی میان یوشیكی یامادا از ژاپن و مازیتوف از تاجیكستان مبارزه می كند و در صورت پیروزی در این دور در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده كشتی میان ارباتو تیو از چین و كودایبرگن تورسینوف از قزاقستان می رود. در این وزن ۹ كشتی گیر شركت كرده اند.
در وزن ۷۷ كیلوگرم كه ۱۱ نفر حضور دارند، محمدعلی گرایی در دور نخست به مصاف كایراتبك توگولبایف از قرقیزستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان بیلان نالگیف از ازبكستان و ریدونگ ژانگ از چین سرشاخ می شود.
در وزن ۸۷ كیلوگرم حسین نوری در دیدار نخست به مصاف فی پنگ دارنده مدال برنز آسیا از چین می رود و در صورت پیروزی بر این كشتی گیر در دور دوم با برنده ماتسو سومی دارنده مدال نقره آسیا از ژاپن و هیا گئون پارك از كره جنوبی مبارزه می كند. در این وزن ۱۰ نفر حضور دارند.
در وزن ۱۳۰ كیلوگرم كه ۸ كشتی گیر شركت كرده اند، امیر قاسمی منجزی در دور اول با مورات رامونوف دارنده مدال نقره آسیا از قرقیزستان كشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این كشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه میان مین سئوك كیم دارنده مدال برنز جهان و بازی های آسیایی از كره جنوبی و ریوتا كونو از ژاپن می رود.

1398/02/06
17:01:33
5.0 / 5
4369
تگهای خبر: بازی , برند , پیروزی , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی