ملی پوش والیبال در گزارش لوازم ورزشی:

سال سختی در پیش داریم، تابع تصمیمات فدراسیون و مربی هستم

سال سختی در پیش داریم، تابع تصمیمات فدراسیون و مربی هستم لوازم ورزشی: ملی پوش جوان تیم ملی والیبال اظهار داشت: سال سختی در پیش داریم و باید صد درصد سهمیه المپیك را كسب نماییم.محمدرضا حضرت پور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیت آمادگی تیم ملی والیبال اظهار داشت: شرایط تمرینات خیلی خوب است. سال قبل ملی پوشان را اینگونه ندیده بودم. جوانان در كنار سایر بازیكنان با انگیزه، سرحال و خوب در تمرینات حاضر می شوند. از روز نخست شروع اردوها تمرینات توپی را انجام دادیم؛ چیزی كه سال قبل ندیده بودم و این نشان از آمادگی بالای بدنی بازیكنان حاضر در اردو است.
ملی پوش والیبال تصریح كرد: سال سختی در پیش داریم و باید تلاش فراوانی نماییم تا موفق به كسب سهمیه المپیك شویم. بازیكنان باتجربه هم بدون مصدومیت و سرحال در اردو حضور دارند. شرایط آمادگی خودم هم بهتر از قبل شده است. یك مصدومیت كوچك در مچ پا داشتم. بنابراین تمرینات هفته اول و دوم را از دست دادم. حدود دو سه هفته است كه به همراه بازیكنان تمریناتم را شروع كرده ام. توكل بر خدا به مسابقات خواهیم رفت و باید دید كه چه پیش خواهد آمد.
وی درباره سال شلوغ والیبال اظهار داشت: شرایط تیم ملی نسبت به سال قبل بهتر است. لیگ ملت های والیبال اولین مسابقه پیش رو است. نمی توانم قول بدهم اما می دانم كه توانایی حضور در جمع ۶ تیم برتر را داریم.
ملی پوش والیبال درباره حضورش در تیم جوانان یا بزرگسالان اظهار داشت: در این زمینه من تصمیم گیرنده نیستم. تابع تصمیمات فدراسیون و مربی هستم.
حضرت پور در انتها درباره كسب سهمیه المپیك اظهار داشت: خیلی دشوار می باشد، صد درصد باید مجوز حضور در المپیك را به دست آوریم.

1398/02/20
13:41:01
5.0 / 5
4199
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , تمرین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی