فاصله با دنیا كیلومترهاست؛

ورود ۱۰ هزار نفر از روی در و دیوار، ورزشگاه فولاد استاندارد است؟

ورود ۱۰ هزار نفر از روی در و دیوار، ورزشگاه فولاد استاندارد است؟ به گزارش لوازم ورزشی با تایید معاون وزیر ورزش در خصوص ورود ۱۰ هزار نفر از تماشاگران دیدار فینال به ورزشگاه از مبادی غیر ورودی این سوال مطرح می شود كه آیا ورزشگاه فولاد استاندارد است؟به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش بعد از حضور در اهواز و بررسی اتفاقات رخ داده در دیدار فینال جام حذفی اعلام نمود برای این دیدار ۲۰ هزار بلیت فروخته شده است اما ۱۰ هزار تماشاگر بدون داشتن بلیت و از روی در و دیوار وارد ورزشگاه شده اند.
با این اظهار نظر باید سوال كرد كه آیا ورزشگاه فولاد كه اخیرا افتتاح شده است استانداردهای ورزشگاه های روز دنیا را دارد؟ اگر دارد چطور ۱۰ هزار نفر توانسته اند وارد ورزشگاه شوند و روی صندلی ها قرار بگیرند؟
ورزشگاه های روز دنیا به سیستم های امنیتی و ورودی های مطمئن و استاندارد مجهز هستند و حتی ناآرام ترین تماشاگران هم نمی توانند بجز مبادی ورودی تحت كنترل وارد ورزشگاه شوند. حال پرسش این است كه آیا ورزشگاه فولاد به چنین سیستمی مجهز است؟ اگر هست چرا كنترلی روی ورود تماشاگران نشده است؟
حتی یگان ویژه هم كه مسئول برقراری نظم در ورزشگاه بوده باید به این مورد پاسخ دهد كه چگونه ۱۰ هزار نفر توانسته اند دور از چشم مسئولان كنترل ورود تماشاگران وارد شوند.

1398/03/13
15:32:54
5.0 / 5
4478
تگهای خبر: داور , دیدار , سیستم , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی