كاراته لیگ جهانی - شانگهای،

كریمی به فینال راه پیدا كرد، حذف مهدیزاده، میرزایی، بهمنیار و صادقی

كریمی به فینال راه پیدا كرد، حذف مهدیزاده، میرزایی، بهمنیار و صادقی به گزارش لوازم ورزشی چهارمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی كاراته با صعود یك نماینده ایران به دیدار نهایی و حذف چهار كاراته كای دیگر كشورمان شروع شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، چهارمین مرحله از رقابتهای كاراته وان در سال ۲۰۱۹ صبج امروز جمعه ۱۷ خردادماه به میزبانی چین در شانگهای شروع شد. در مبارزات نوبت بامداد و در رقابتهای وزن ۶۷- كیلوگرم سید علی كریمی با كسب ۵ پیروزی متوالی راه دیدار نهایی شد تا عصر یكشنبه برای كسب مدال طلا به دیدار «مادیرا» از ونزوئلا برود.
كریمی در این رقابتها «گوتینگ» از روسیه (۲ بر صفر)، «تادیسی» از مجارستان (۶ بر ۴)، «جیانلوكا دویوو» از ایتالیا (یك بر صفر)، «ماریون گارین» فرانسه (۲ بر صفر) و «سوپا گامفونیگت» از تایلند را شكست داد و به دیدار فینال راه پیدا كرد.
در این وزن تیم كشورمان سه نماینده دیگر هم داشت. هامون درفشی پور دور نخست برابر «مادیرا» از ونزوئلا (۲ بر ۲) با قانون سنشو باخت. با صعود «مادیرا» به دیدار نهایی، درفشی پور این شانس را دارد كه در گروه شانس مجدد برای كسب مدال برنز مبارزه كند.
امیرمهدیزاده پس از برتری یك بر صفر مقابل «دیونوسیوس» از یونان، نتیجه را به «رافیض حسنوف» از آذریجان (۲ بر ۴) واگذار كرد و از گردونه مسابقات كنار رفت. امیررضا میرزایی هم پس از برتری مقابل «گومیو» از ژاپن در هانتی، نتیجه را به «ماریو هوزیچ» از مونته نگرو (۳ بر صفر) باخت و حذف شد.
در كاتای انفرادی بانوان فااطمه صادقی دور نخست با كسب امتیاز ۲۳.۲۶ نتوانست به دور دوم صعود كند. در مبارزات وزن ۶۰- كیلوگرم مجید حسن نیا پس از سه پیروزی مقابل «هولی» از هنگ_كنگ (۲- صفر)، «الحربی» از عربستان (۲-۱) و «مینامی» از ژاپن (۴-۳)، در مبارزه چهارم نتیجه را (صفر -۵) به «الپیسبار» از قزاقستان واگذار كرد. این قزاق با صعود به دیدار نهایی سبب شد تا حسن نیا در گروه شانس مجدد برای كسب مدال طلا تلاش كند. دیدار نهایی این وزن یك مبارزه تمام قزاق بین «اسلدلیف» و «الپیسبار» می باشد.
در وزن ۵۰- كیلوگرم سارا بهمنیار پس از دو پیروزی با نتایج مشابه (۱- صفر) برابر «كریستینا كاواكوپولوآ» از یونان و «گواسیكوا» از اسلواكی، در پیكار با «بتینا پلانك» از اتریش با تساوی یك بر یك متوقف و با قانون سنشو باخت. این اتریشی هم به چین تایپه باخت تا بهمنیار حذف شود.
این رقابتها در وزن ۵۵- كیلوگرم زنان در حال پیگیری است.

1398/03/17
14:59:43
5.0 / 5
4391
تگهای خبر: پیروزی , تساوی , تیم , دیدار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی