صبح امروز برگزار شد؛

نشست سرپرست فدراسیون كشتی با اعضای كمیته داوران

نشست سرپرست فدراسیون كشتی با اعضای كمیته داوران لوازم ورزشی: جلسه كمیته داوران فدراسیون كشتی بامداد امروز با حضور بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون اجرا شد.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، این جلسه با حضور ناصر فروتن رئیس كمیته داوران، سید محمد افتخاریان، امیرحسین رهنما، مزدك گیتی، بهنام شیرمحمدی، محمود ستوده، مهدی مهراب پور و مریم ارم آبادی اعضای این كمیته در محل سالن كنفرانس خانه كشتی اجرا شد.
در ابتدای این نشست ناصر فروتن ضمن قدردانی از زحمات محمدابراهیم امامی رئیس پیشین كمیته داوران، گزارشی از روند كارهای انجام شده در مدت مسئولیت خود در كمیته داوران فدراسیون كشتی را به نعمتی داد.
فروتن با اشاره به اینكه در این مدت كوتاه داوران در ۱۴ مسابقه شامل رقابت های لیگ و چند جانبه شركت كرده اند اشاره كرد: داوران كشتی بعنوان یكی از اركان اصلی این رشته، همیشه و در همه حال در حال خدمت رسانی بوده اند و كمترین توقع را دارند.
وی افزود: از سرپرست فدراسیون كشتی می خواهم نسبت به وضعیت داوران ساماندهی مناسبی صورت گیرد و حق الزحمه مسابقات آنان مورد تجدید نظر قرار گیرد. همین طور معوقات آنها نیز پرداخت گردد.
بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون كشتی در ادامه با تاكید بر اینكه داوران كشتی از زحمتكش‏ترین اقشار‬ این رشته هستند اضافه كرد: شخصیت داوری كشتی كشور باید حفظ شود و داوران باید در همه موارد الگو باشند.
نعمتی اشاره كرد: اهتمام خواهم كرد به مشكلات داوری كشتی كشور در تمامی موارد رسیدگی كنم و از شما بعنوان نمایندگان داوران می خواهم، عدالت را در كار خود رعایت كنید و تمامی داوران را مدنظر داشته باشید.
سرپرست فدراسیون كشتی درانتها ضمن آرزوی موفقیت برای كمیته داوران كشتی، احكام اعضای این كمیته را به آنها اهداء كرد.
ضمن اینكه جواد كریمی دبیر كمیته داوران به سبب برگزاری كلاس استاژ در تبریز، در این نشست حضور نداشت.


منبع:

1398/03/22
15:38:56
5.0 / 5
4798
تگهای خبر: داور , رقابت , فدراسیون , كشتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی