تمرین بامداد پرسپولیس با دو برنامه مختلف

تمرین بامداد پرسپولیس با دو برنامه مختلف لوازم ورزشی: تمرین بامداد امروز پرسپولیس در ورزشگاه شهید كاظمی اجرا شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه شنبه، دو جلسه تمرینی را در دستور كار دارند.
* تمرین در نوبت اول از ساعت ۱۰ بامداد پس از صحبت های سرمربی با دویدن شروع شد. سپس بازیكنان در گوشه ای از زمین به دوهای سرعتی، كوتاه و عبور از موانع پرداختند.
* در مرحله بعدی تمرین، بازیكنان دو به دو، كار با توپ و ارسال های بلند را در برنامه داشتند.
* گلرها هم با مربی دروازه بان ها به تمرینات بدنسازی و كار با توپ مشغول شدند.
* كالدرون در ادامه، بازیكنان را به دو گروه تقسیم كرد. مدافعان با كاورهای سبز در مقابل مهاجمان و هافبك ها در دو نیمه زمین، از باز شدن دروازه ها جلوگیری می كردند.
* در بخش بعدی تمرین، مدافعان در نیمه شمالی زمین، ارسال از جناحین را دفع می كردند و هافبك ها و مهاجمان نیز در نیمه دیگر زمین با عبور از موانع، گلزنی می كردند.
* گابریل كالدرون در برنامه بامداد امروز قرمزپوشان، تاكید ویژه ای روی گلزنی بازیكنان داشت و تاكتیك های خودرا با گلزنی ختم می كرد.
* فوتبال در چارچوب دو تیم كامل در زمین به اجرا در آمد و كادر فنی نكات لازم برای جایگیری بازیكنان، پاس های سالم و ارسال های دقیق را به بازیكنان یادآوری می كردند.
* تمرین برای بازی تحت فشار و بدنسازی بخش بعدی تمرین بود و در پایان، دویدن دور زمین و انجام حركات كششی و نرمشی و سرد كردن بدن ها انجام شد و بازیكنان راهی رختكن شدند.
* تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین خود قبل از سفر به تركیه و برگزاری اردوی آمادگی، عصر امروز در دیداری دوستانه به مصاف تیم نیروی زمینی خواهد رفت. این دیدار از ساعت ۱۸ در ورزشگاه شهید كاظمی و پشت درهای بسته انجام خواهد شد.


منبع:

1398/04/18
14:29:56
5.0 / 5
4276
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی