تاج: جلسه ویلموتس با مربیان پایه ادامه دار خواهد بود

تاج: جلسه ویلموتس با مربیان پایه ادامه دار خواهد بود به گزارش لوازم ورزشی رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه مارك ویلموتس سرمربی تیم ملی با مربیان پایه ادامه خواهد یافت.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست هم اندیشی كادرفنی تیم های ملی فوتبال با هدف تعامل و ایجاد وحدت رویه در برنامه های كلیه تیم های ملی فوتبال امروز از ساعت ۱۱: ۱۵ با حضور مهدی تاج، محمود شیعی، ابراهیم شكوری، محمدرضا ساكت، مارك ویلموتس، اكبر محمدی، مرتضی محصص، اعضای كادرفنی و مدیریتی تیم های ملی فوتبال پایه در هتل آكادمی ملی فوتبال برگزار گردید.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این جلسه اظهار داشت: از نظرم برگزاری این جلسه برای اولین بار كاری بسیار پرارزش است. از ویلموتس و دستیارانش تشكر و قدردانی دارم و از سرمربیان حاضر در نشست هم ممنون هستم. همچنین از كمیته فنی و اعضای هیات رییسه كه در اینجا حضور دارند.
تاج تصریح كرد: جلسه امروز بابت ایجاد ارتباط سازمانی بین تیم های ملی است و سبب می شود تا رویه و فلسفه تیم بزرگسالان در سایر تیم ها هم ایجاد شود. از آغاز عقد قرارداد با ویلموتس این مورد را با وی در بین گذاشتم. این، كار بسیار درستی است و این جلسه با شكل های مختلف ادامه خواهد داشت و در فواصل زمانی مختلف و با عنایت به مسابقات پیش روی تیم ها پیگیری خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: كمپ تیم های ملی را یك توسعه حداقلی تا آخر سال خواهیم داشت. وضع مالی فدراسیون از نظر تعادل بد نیست اما مباحثی جهت انتقال پول هایمان وجود دارد كه رفع خواهد شد. از نظرم به صورت كلی حال فوتبال خوب است و مواردی كه سازمان تیم های ملی درنظر داشته باشد مورد اجرا قرار خواهد گرفت.
رئیس فدراسیون در انتها تصریح كرد: از ویلموتس تشكر می كنم و امیدوارم روز دوشنبه هم فوتبال خوبی بین دو تیم بزرگسالان و امیدها را شاهد باشیم كه این هم اتفاق بسیار خوبی است.

1398/04/19
15:19:41
5.0 / 5
4689
تگهای خبر: برنامه , تیم , تیم ملی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی