مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مطرح كرد:

نمی دانم مصاحبه های برانكو چه معنایی دارد

نمی دانم مصاحبه های برانكو چه معنایی دارد لوازم ورزشی: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینكه اصلا دوست نداشت سروش رفیعی از این تیم جدا شود، به تمام ابهامات و و مسایل پیرامون باشگاه و مصاحبه های برانكو واكنش نشان داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگویی تفصیلی در ارتباط با اخبار و حواشی هفته های اخیر در حوزه باشگاه و تیم به ابهامات و سوالات پاسخ داد.
قبل از هر چیز همه می خواهند آخرین اخبار درباره نقل و انتقالات پرسپولیس را بدانند و اینكه باشگاه چه اقداماتی را در نظر دارد؟
بخش اول كار ما بر این اساس استوار بود كه بتوانیم استخوانبندی تیمی كه به مقام قهرمانی رسید و موفق به حضور در فینال آسیا شد را حفظ نماییم. نظر به اینكه با تغییرات در كادر فنی روبرو بودیم، این بدیهی ترین كاری بود كه باید انجام می دادیم. در مرحله بعد تلاش شد در بعضی پست ها كه احساس نیاز می شد بازیكنانی را جذب نماییم. این مرحله هنوز ادامه دارد. طبق نظر سرمربی اولویت باقی مانده، جذب یك مهاجم است. یك سری گزینه ها به ایشان ارائه شد كه تعدادی را تایید و اولویت بندی كردند. در این ارتباط مشغول به فعالیت هستیم و بزودی گزینه مورد نظر معرفی می شود. همین طور فراموش نكنیم، یكی از مهمترین كارهایی كه باید در این زمان انجام می شد به خدمت گرفتن خود سرمربی بود.
با توجه به زمانی كه در اختیار داشتیم، اولویت ما یك مربی ایرانی بود كه تیم را كاملاً بشناسد تا سریع وارد عمل شود اما در این بخش خوش اقبال نبودیم چون مربی مورد نظر ما قبلاً به تیم دیگری ملحق شده بود و آن باشگاه هم حاضر نبود مربی خوب خودش را از دست بدهد كه كاملاً قابل درك بود.
در ادامه سراغ گزینه خارجی رفتیم و البته خوش اقبال بودیم كه گزینه ای مثل آقای كالدرون آمادگی، شرایط و انگیزه حضور در پرسپولیس را داشتند. بالاخره شناخت نسبی از فوتبال ایران و پرسپولیس و شناخت از فوتبال آسیا امتیازهایی بود كه نمی شد بسادگی از كنار آن گذشت.
و با وجود تمام شایعات، بشار رسن هم ماندنی شد؟
تمدید قرارداد با این بازیكن در امتداد همان ایده حفظ تیم سال قبل در برنامه قرار گرفت. آقای كالدرون هم بعنوان سرمربی در جریان بودند. در ایام گذشته روند خوبی داشتیم كه به حصول نتیجه انجامید. البته مثل خیلی ادعاهای دیگر، در این چند روز مطرح می شد كه می خواهیم او از پرسپولیس برود ولی نادرستی این ادعا هم ثابت شد.
گفته می شد او رقم پیشنهادی اولیه خودرا به كمتر از نصف كاهش داده بود و تاخیر در جذب وی علیرغم این مساله، انتقادهای زیادی را برای باشگاه به همراه داشت؟
نباید هر حرفی را باور كرد. بنظر می رسد چنین خبری برای تخریب باشگاه و تحریك هواداران مقابل پرسپولیس ساخته شد. نه اینكه، هر كس آنرا بازنشر كرد چنین منظوری داشته است بلكه بعضی باور كردند و نادانسته وارد این داستان شدند. در مورد جزئیات توافق صحبتی نمی نماییم ولی ارقامی مثل ۲۵۰ هزار یورو اصلاً صحت نداشت. حتی رقم پیشنهادی ما هم به مراتب بالاتر از این مورد بود.
توافق با بشار طولانی شد در صورتیكه فصل آماده سازی و بدنسازی رو به انتها است؟
توافق زودتر، تغییری در شرایط ایجاد نمی كرد. او یكسری تمرینات دارد ولی هنوز برنامه های فیزیوتراپی و آماده سازی برای بازگشت به تمرینات را دنبال می كند. البته بزودی شرایط مطلوب را برای بازگشت پیدا خواهدنمود.
یكی از انتقادها به باشگاه این است كه در مقطعی، بازیكنانی را بدون نظر سرمربی جذب كرده است؟
اگر بخواهیم فقط ایراد بگیریم، می شود خیلی مسایل را بیان كرد كه بسیاری در ظاهر درست هستند ولی در واقعیت نه.
ما چه كاری می توانستیم انجام بدهیم؟ خیلی از آنها كه این حرف را می زنند همان هایی هستند كه مرتب می گفتند باشگاه چرا در نقل و انتقالات كاری انجام نمی دهد؟ تازه ما جذب آن چنانی نداشتیم. پیش از حضور آقای كالدرون، فقط احمدزاده را گرفتیم. البته فعالیت باشگاه زیاد بود چون باید با بازیكنان خودمان به توافق می رسیدم. آنها با عنایت به نتایج كسب شده، خواستار خارجی و داخلی داشتند. هر یك از آنها جدا می شدند ما را به هزار و یك چیز متهم می كردند ولی حالا كه انجام شد، می گویند چرا شد؟!
همین فرشاد احمدزاده اگر به تیم های رقیب می رفت، می گفتند این چه مدیریتی است ولی حالا كه به پرسپولیس آمده یك جور دیگر صحبت می كنند و می خواهند هوادار را تحت تاثیر قرار بدهند. ما مشكلی نداریم. برای پرسپولیس هر حرف دیگری را هم می خوریم و دم نمی زنیم ولی نمی خواهیم به جایگاه و روحیه بازیكنانی كه در شرایط كاملاً عادی هم به خاطر حفظ قهرمانی تحت فشار بسیار زیاد بدنی و فكری و روحی خواهند بود، لطمه وارد شود. از هواداران هم می خواهیم، به این وجه قضیه توجه لازم را داشته باشند.
ما یك مشكل دیگر هم داشتیم. اگر آقای برانكو همان روزی كه می خواستند از ایران بروند، همه این حرف هایی كه الان می زنند را می زدند و می گفتند تحت هیچ شرایطی بر نمی گردند، پرسپولیس خیلی جلو می افتاد. شمشیر بالای سرشان نبود كه آن توافق را امضا كنند. ما برمبنای آن توافق جلو رفتیم و به علت امكان هایی كه به اعتبار آن توافق از دست دادیم در ادامه، زمان زیادی صرف انتخاب سرمربی شد. همان روز صادقانه می گفتند چه برنامه ای دارند. آیا كسی به این موارد و مشكلات توجه دارد؟
از سوی آقای ایوانكوویچ در آخرین مصاحبه، عنوان شد كه اطمینان داشتند باشگاه پول اجرای توافق را ندارد. ضمن آنكه باشگاه شماره حساب وی را داشت و قبلاً هم به آن حساب پول واریز كرده بود؟
باشگاه نمی خواهد وارد این جدل های رسانه ای شود چون تمركز و فرصت كار را می گیرد. عدم پاسخگویی به معنای نداشتن پاسخ های قاطع نیست. ما فقط این بحث و جدل را به صلاح پرسپولیس نمی دانیم. پرسپولیس از مرحله سرمربیگری ایوانكوویچ گذر كرده است. نمی توانیم در گذشته بمانیم. الان باید تمركز و انرژی به سمت پشتیبانی از تیم و كالدرون باشد. حمایت ما تشكیلاتی است و حمایت هواداران جور دیگر. ما الان باید به فكر بازی های پیش رو باشیم.
در مورد آقای ایوانكوویچ؛ با وجود مشكلاتی كه نادیده گرفتن آن توافق آخر، برای باشگاه ایجاد كرد و برغم صحبت هایی كه الان مطرح می كنند و تبعات آن بالاخره برای سرمربی جدید و تیم هم خواهد بود از این مساله نمی گذریم كه پرسپولیس با ایشان یكی از بهترین دوران های خودرا داشت. از این لحاظ همیشه برای ما محترم هستند.
در عین حال مباحث حقوقی نیز پیچیدگی های خودرا دارد. اگر اختلاف نظر داریم به معنای نادیده گرفتن آن روزها نیست. بطور قطع ایشان یكسری حقوقی دارند و ما هم با عنایت به آسیبی كه خوردیم یكسری حقوق برای باشگاه قایل هستیم. تاكید می كنم این حقوق را برای باشگاه قایلیم، نه برای خودمان. برای ما راحت تر بود توافقی را با هر كیفیتی انجام بدهیم و این مساله، بار مالی برای باشگاه بود. اگر چنین كرده بودیم، الان آدم خوب داستان می شدم.
آن توافق و بعد عدم اجرای آن برای پرسپولیس، ضرر و زیان مادی و روانی به وجود آورد. این را ما می گوییم و در مقابل آقای برانكو هم برای خودش حقوق و ضرر و زیانی قایل است و به عدم اجرای تعهدات قراردادی اشاره دارند. خب متاسفانه نتوانستیم تا این لحظه با هم به جمع بندی برسیم. البته همین جا می گویم راه گفتگو باز است.
امیدواریم این اتفاق بیفتد كه بتوانیم با گفتگو مساله را حل نماییم ولی اگر به هر علت نشد، نیازی به داد و فریاد نیست. محكمه و مراجع رسیدگی برای همین مواقع است. به جهت اینكه وقتی چنین اختلاف نظری پیش می آید بنشینند و موارد را بررسی نموده و تكلیف طرفین را روشن كنند. مراجع بین المللی نظرشان را اعلام می كنند اگر حقوقی برای ایشان قایل شدند مگر می توانیم انجام ندهیم؟ اگر هم به ما حق دادند كه هیچ. من نمی فهمم الان این مصاحبه ها چه مدلول دارد؟ همه خوب می دانیم كه این قبیل صحبت ها چون روی فضای پرسپولیس و روی هوادار پرسپولیس تاثیر می گذارد، پس روی خود تیم هم تاثیر خواهد گذاشت. آقای ایوانكوویچ، پس از سال ها حضور در فوتبال ایران خوب می دانند این اثرگذاری ها چگونه است. نمی گوییم می خواهند این كار را انجام بدهند ولی به هر حال اتفاق می افتد.
اینكه می گویید باشگاه نمی خواهد وارد این بحث و جدل شود تا تنش و حاشیه آن به تیم لطمه نزند قابل قبول است ولی یك حداقل توضیحی هم لازم است. هم برای رسانه ها و هم برای هواداران. مثلاً درباره مواردی كه در سوال قبلی عنوان شد.
به چه استنادی گفته می شود كه می دانستند پول نبود؟ نماینده ایشان آمد و خواست و نبود؟ مگر نامه وی برای فسخ پیش از اختتام مهلت برای باشگاه ارسال نشد؟ من نمی دانم چه كسی، چه مسایلی را به ایشان منتقل كرد كه همه چیز عوض شد و چنین تصوری داشتند؟!
اینكه ایشان از مدت ها قبل و حتی پیش از مسولیت من، پولی دریافت نكردند و معوقات وجود داشت، درست. مگر گفتیم این طور نبوده است. بعضی می گویند من با ایشان مشكل داشتم. مدیریت قبلی هم با وی مشكل داشت؟ باشگاه در آن زمان هم تمام تلاش خودرا كرد. بودم و دیدم ولی هزینه ها واقعاً زیاد بود. در این شرایط ما وارد شدیم. آیا پس از آن، آقای برانكو واقعاً دریافتی نداشتند؟ پاداش آسیایی و قسمتی از قرارداد چه زمانی پرداخت شد؟ البته مسئولیت و تعهد باشگاه بوده است ولی به هر حال آنچه كه اتفاق افتاده است را كه نمی توانیم نادیده بگیریم. از طرف دیگر شرایط محدودیت های بانكی برای نقل و انتقال های مالی بین المللی نسبت به قبل خیلی فرق كرده است و دلیل نمی گردد كه چون قبلاً پرداختی ممكن شده الان به همان شكل ممكن باشد. ما چه بدبختی كشیدیم تا پاداش آسیایی را به داخل كشور منتقل كنیم؟
ما این توضیحات را می دهیم كه هوادار بداند بعضی مسایل كه مطرح می شود یك لایه هایی هم دارد كه دیده نشده است ولی حالا برای همین ها باردیگر یك مسایل تازه ای مطرح می شود. پس همان بهتر كه وارد این داستان ها نشویم و كار خود مان را بكنیم. اگر قرار بود مشغول این مسایل بشویم به تامین منابع مالی، برگزاری اردو، حفظ بازیكنان تیم، استخدام سرمربی، جذب بازیكنان جدید و كارهای ریز و درشت دیگر نمی رسیدیم. الان یك مسابقه ای بین بعضی راه افتاده كه باشگاه را بزنند. پرسپولیس هم سیبل شده است.
بسیاری كارشناسان اعتقاد دارند پرسپولیس با حفظ نفرات قبلی و جذب بازیكنان جدید نقل و انتقالات خوبی داشت كه البته جذب یك مهاجم كارآمد آنرا تكمیل می كند. نظر آقای كالدرون نیز همین است و روی مهاجم تاكید داشت. در مقابل نظرات مخالفی هم هست. به شدت منتقد هستند و البته با عنایت به فراگیر بودن شبكه های اجتماعی قسمتی از جامعه هواداری را هم نگران وضعیت تیم كرده است.
ما با یك بداخلاقی در قبال پرسپولیس روبرو می باشیم. بازیكن را حفظ نماییم می گویند چرا حفظ كردید؟ حفظ نكنیم می گویند چرا حفظ نكرد؟ بازیكن به تیم رقیب برود شاكی می شوند كه ستاره بود. بماند می گویند به چه درد می خورد؟ اسم یك بازیكن جدید كه مطرح می شود اگر بگیریم می گویند چرا گرفتید این طور است و آن طور است. نگیریم و یك تیم دیگر جذبش كند می گویند چرا باشگاه، كاری نكرد. ملی پوش می گیریم می گویند خوب نیست. بازیكنی كه مازاد تیم دیگر شده را دنبالش نمی رویم می گویند فوتبال را نمی فهمیم. شما فقط ببینید چه وضعیتی درست شده است؟ هوادار هم درآماج این اخبار و حاشیه ها قراردارد. سر در گم می شود. بالاخره روی تیمش تعصب دارد. نگران است. اینقدر از این مطالب زیاد است كه فكر می كند دنیا روی سرش خراب شده است. می خواهند هر چه بازیكن است را بگیریم. بعد یك نفر كنارگذاشته شود دلشان هم می سوزد.
ما كه نمی توانیم برمبنای چنین فضایی پیش برویم. پس طبق یك برنامه و طراحی با سرمربی جلو می رویم و حرف درستی است كه یك مهاجم هم می خواهیم. دنبالش هستیم و جذبش می نماییم.
یكی از مسایلی كه درباره جذب بعضی بازیكنان جدید مطرح می شد این بود كه این نفرات در مقاطعی با پرسپولیس همراه نماندند كه البته هواداران واكنش نشان دادند و بر پشتیبانی از تیم و بازیكنان تاكید نمودند.
چند مساله در انتخاب هایی كه داشتیم مشترك بوده است. اول اینكه باشگاه های مطرح دیگر و بعضاً رقبای مستقیم ما، خواستار آنها بودند و در این شرایط موفق به جذبشان شدیم. دوم اینكه همگی با پیشنهادهای بالاتر روبرو بودند. سوم اینكه علاقمند به حضور در پرسپولیس بودند و این پیراهن را می خواستند. فكر می كنم می توان به این جنبه ها هم توجه كرد. به نظرم بین بازیكنی كه پیراهن پرسپولیس برایش با پیراهن تیم دیگر فرق می كند با بازیكنی كه حس خاصی ندارد تفاوت هست.
از سوی دیگر احمدزاده، امیری و تا حدی كنعانی زادگان با جو پرسپولیس و شرایط خاص بازی در اینجا آشنا هستند. همین طور دو نفر آنها ملی پوشان ثابت هستند كه همین مساله ارزش خریدهای پرسپولیس را مشخص می كند و بازیكنان قبلی ما هم كه نیاز به تعریف ندارند.
یكی از موارد مورد بحث این است كه قرارداد شایان مصلح كمتر از یك ماه قبل تمدید گردید و حالا در لیست خروج قرار دارد؟
در وهله اول این مساله نشان داده است كه آقای كالدرون بر خلاف تبلیغاتی كه می شود در تصمیم گیری های فنی مختار است و باشگاه دست وی را باز گذاشته است. سفارش و سفارشی در كار نیست. او هم نشان داد آنجا كه مصلحت تیم در بین باشد ملاحظات دیگر را وارد تصمیم گیری خود نمی نماید.
و اما درباره قرارداد با شایان هم باید بگویم این كار در امتداد برنامه حفظ تیم فصل گذشته و زمانی صورت گرفت كه نمی توانستیم تا انتخاب سرمربی صبر نماییم. از طرف دیگر در همین پست، شرایط درباره انصاری و توافق با باشگاه بلژیكی در ارتباط با نادری معلوم نشده بود. بهتر بود این شرایط پیش نمی آمد چون فارغ از سوژه قرارداد برای هر دو بازیكن ناراحت هستیم. این ناراحتی برای آقای كالدرون هم وجود داشت ولی محدودیت نفرات، قانون است و یك تصمیم ناگزیر بود. به هر حال اینها بازیكنان خوب و شناخته شده ای هستند. چه مصلح كه از لیگ یك آمد و اینجا چهره شد و با تعصب و خوب هم بازی كرد. چه سروش رفیعی كه سابقه حضور در تیم ملی داشته است ولی همانطور كه خود او پیش از اینها گفته بود. تصمیم ها در فوتبال حرفه ای گاهی فقط كاری هستند و در نقطه مقابل خواست احساسی ما قرار دارد.
قطعاً از جدایی آنها خرسند نیستیم چون از یك طرف در این مقطع دیگر در خدمت پرسپولیس نیستند و از طرف دیگر در تیم های دیگر حضور می یابند و امكان دارد مقابل ما قرار بگیرند.
البته سروش رفیعی واكنش نسبتاً تندی نسبت به باشگاه داشت؟
ما در این ارتباط تصمیم گیرنده نبودیم، هرچند تصمیم های آقای كالدرون را كاملاً در قالب اختیارات و وظایف محوله به ایشان می دانیم و از این تصمیم ها حمایت می نماییم. وقتی صحبت از حمایت تمام عیار از تیم و سرمربی می شود باید در این شرایط هم باشد. هرچند همانطور كه گفتم خودشان هم از اینكه ناچار به چنین انتخابی بودند ناراحت شدند.
رفیعی اعتقاد داشت كه این پیش آمد برای او و مصلح برای این بود كه باشگاه بیشتر از ظرفیت بازیكن گرفت؟
گفتم كه ما هر كاری انجام بدهیم می گویند بد است. این هم ایرادی ندارد. همین كه مقابل تیم و سرمربی صحبت نشد، خوب است. اشكالی ندارد اگر منظورش من بوده ام. به هر حال در یك جو احساسی خاص قرارگرفته است. او پرسپولیس را دوست دارد و قبلاً، بر خلاف احساسش تصمیم گرفت و از پرسپولیس جدا شد و حتما ته دلش می داند كه ما هم نمی خواستیم این طور بشود. از طرف دیگر من یكسری وظایف در قبال پرسپولیس دارم. باید دست سرمربی جدید را باز می كردیم تا بتواند برمبنای تفكراتی كه دارد انتخاب و تصمیم گیری كند. بطور قطع حرفه ای و درست نبود دست او را به شكلی بسته نگه داریم كه مجبور به پذیرش شرایط بشود. فكر نمی كنم هیچ كارشناسی چنین سفارش ای بكند ولی شرایط احساسی رفیعی و مصلح را هم درك می نماییم. در حد توان و اختیارات تلاش خواهم كرد، به آنها كمك نماییم.
برای چندمین بار است كه شایعاتی هم درباره تصمیم باشگاه برای جدایی رادوشوویچ مطرح می شود، آن هم به خاطر كروات بودن!
این دیگر از آن حرف ها است. باشگاه چنین برنامه ای ندارد. این هم مثل موارد بسیار دیگری است كه كذب بودنش معلوم شده است. یك زمینه چینی است برای جو سازی های آینده. از این بداخلاقی ها مقابل پرسپولیس كم ندیده ایم. بعضی عمداً یا سهواً خبرها و حاشیه هایی را برای باشگاه می سازند. بنظر می رسد بعضی متوجه نیستند كارهایشان چه تاثیری روی پرسپولیس می گذارد و بعضی هم خوب می دانند چه می كنند. به هر حال هواداران بدانند كه باشگاه كار خودرا در جبهه های مختلفی دنبال می كند.
مگر نگفتند پرسپولیس اردوی تركیه نمی رود؟ مگر نگفتند می خواهیم یك مربی ارزان و بدون كارنامه بخریم؟ مگر نگفتند قرار نیست بازیكن خوب بگیریم؟ مگر نگفتند می خواهیم كاری بكنیم كه یكسری بازیكنان مثل بشار رسن بروند؟ مگر نگفتند به خاطر پول دنبال فروش بیرانوند و علیپور هستیم؟ و خیلی موارد دیگر؟ كدام یك درست بود؟
در این مورد هم اتفاقاً برخلاف آنچه مطرح می شود، ترجیح ما به دلایلی این است كه رادو را حفظ نماییم ولی باز تاكید می كنم تصمیم گیری درباره وضعیت بازیكنان با سرمربی تیم است. هیچ چیز به او تحمیل نمی گردد. یاد آوری می كنم، مساله شایان، نشان داد كه آقای كالدرون با باشگاه هم تعارف ندارد. سرمربی اختیار تام دارد.
در روزهای گذشته، همین طور اخبار غیر رسمی زیادی درباره پیام صادقیان شنیده شد و همه می خواهند موضع باشگاه را بدانند؟ هر كس هم به فراخور حال سكوت را یك جوری تعبیر كرده است؟
سكوت ما هیچ معنایی ندارد. فقط قرار نیست، منطقی نیست و نمی گردد به همه این اخبار و شایعات و حاشیه هایی كه روزانه برای ما ایجاد می شود جواب بدهیم. هر كدام را هم جواب بدهیم به یك نفر بر می خورد و از همان هم یك تفسیر جدید بیرون می كشند.
البته حالا كه عنوان شد. درباره پیام صادقیان باید بگویم با وجود تمام احترامی كه برای وی و فوتبال او قایل هستیم با عنایت به وضعیت فهرست، نفراتی كه داریم و نظرات سرمربی، وی اصلاً در برنامه های باشگاه نبوده اند و هیچ مذاكره مستقیم و غیر مستقیمی هم نداشته ایم. البته منكر توانمندی های فنی این بازیكن هم نیستیم و علاقه او هم برای ما باارزش است ولی الان در شرایط انجام چنین كاری نیستیم.
و طارمی؟
از ابتدای فصل نقل و انتقالات تا الان به او فكر می كردیم و می نماییم ولی همانطور كه خود او اعلام نمود فعلاً برنامه ای برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.
تعداد زیادی بازیكن جوان هم جذب شده اند. بعضی این تعبیر را دارند كه شاید این یك الگوبرداری از طرح شكست خورده دیگر تیم ها باشد؟
ما طبق یكسری برنامه ها و اهداف كه در باشگاه و هیات مدیره عنوان شد و همین طور با عنایت به افكار كادر فنی در این عرصه وارد عمل شدیم. به دیگر باشگاه ها كاری نداریم. آقای كالدرون وقتی به ایران آمدن در یكی از گفتگوهایی كه با هم داشتیم، خیلی تاكید داشتند؛ جوان های با استعداد می خواهند كه بتوانند روی فوتبال آنها كار كنند. می پرسید؛ آیا نفراتی كه دارای پتانسیل خوبی باشند در اختیار تیم هستند؟ به نظرم او اشتیاق خاصی دارد كه اگر این بچه ها قابلیت خودرا نشان بدهند به آنها میدان بدهد ولی بطور قطع آسان نیست. اینجا پرسپولیس است و برای ستاره ها هم با جاهای دیگر فرق می كند. یك جوان اگر به خوب بودن فكر كند به جایی نمی رسد باید با خیلی بهتر از با تجربه ها و نفرات اصلی باشند تا بتوانند شانس پیدا كنند. این شانس را باید بسازند و این موارد را به آنها گفته ایم.
این اغراق نیست كه پرسپولیس واقعاً با تیم های دیگر فرق می كند. یك چیز دیگر است. در اینجا بازیكن از لیگ یك می آید و ستاره و آقای گل می شود و آقای گل می آید و به مشكل می خورد. طبعاً انتظار نداریم همه این نفرات به بالاترین موفقیت برسند ولی امیدواریم از میان آنها تعدادی بتوانند برای خودشان و پرسپولیس فرصت های جدید ایجاد كنند.
افزایش تعداد دروازه بان ها هم یكی از نكات سوال برانگیز بوده است؟
ما كه نگفتیم مقرر است همه آنها در تیم باشند. همانطور كه گفتم بازیكن جوان یك فرصتی دارد كه باید از آن استفاده نماید. این فرصت ها همیشگی نیستند و در نهایت سرمربی تصمیم گیرنده خواهد بود و نفرات را غربال می كند. هیچ سوژه پیچیده ای وجود ندارد.
یكی از مسایل مطرح شده به اختلاف در هیات مدیره مربوط می شود و بعضاً مطرح می كنند كه كشمكش بین اعضا وجود دارد یا صحبت از اقدامات موازی می شود؟
مسایلی از این دست كه تا كنون در هیات مدیره نداشته ایم. طبیعی است كه نظرات مختلف درباره مواردی كه مطرح می شود وجود دارد و این مساله تا كنون كه سبب شده تا كارها بهتر پیش برود.
درباره پرداخت بخش اول دستمزد آقای كالدرون شرایط به چه شكل است؟
در این ارتباط با هم صحبت داشته ایم و در جریان روند كار هستند. مساله به انتقال پول برمی گردد ولی سوژه نگران كننده ای نیست.


منبع:

1398/04/27
10:58:32
5.0 / 5
4914
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی