دعوت كمیته ملی پارالمپیك از رئیس IPC برای سفر به ایران

دعوت كمیته ملی پارالمپیك از رئیس IPC برای سفر به ایران لوازم ورزشی: دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك كشورمان با رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك ملاقات كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، در حاشیه سمینار سرپرستان بازی های پارالمپیك توكیو ۲۰۲۰، دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك كشورمان با رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك ملاقات كرد.
دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك درباب این دیدار اظهار داشت: با وجود فرصت كمی كه بود اما نشست بسیار خوبی با اندرو پارسون، رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك انجام شد كه دستاوردهای خوبی نیز داشت و امیدواریم بتوانیم در آینده با كمك IPC همكاریهای گسترده ای با كشورهای دیگر داشته باشیم.
وی اضافه كرد: پارسون در این دیدار از ایران بعنوان كشوری كه در زمینه ورزش پارالمپیك از كشورهای پیشرو است، یاد نمود و اشاره كرد كه این كشور می تواند در زمینه فنی و زیرساخت، به توسعه ورزش پارالمپیك در كشورهای دیگر كمك نماید.
رضایی اشاره كرد: در این دیدار صمیمانه از پارسون برای سفر به ایران خصوصاً در زمان برگزاری جشن روز ملی پارالمپیك دعوت كردیم و وی ابراز امیدواری كرد كه بزودی این فرصت دست دهد. همین طور پیشنهاد برگزاری جلسه هیات رئیسه IPC را به میزبانی كشورمان ارائه كردیم.
دبیر اجرایی كمیته ملی پارالمپیك درانتها اظهار داشت: پارسون در این جلسه در جریان شرایط رشته های مختلف پارالمپیكی در ایران قرار گرفت و از كمیته ملی پارالمپیك كشورمان به خاطر تلاش های صورت گرفته قدردانی نمود.

1398/06/21
20:37:36
5.0 / 5
4694
تگهای خبر: المپیك , بازی , دیدار , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی