تابش در گزارش لوازم ورزشی:

بازی با پرسپولیس سمفونی توهین بود، قلعه نویی چه گناهی كرده است؟

بازی با پرسپولیس سمفونی توهین بود، قلعه نویی چه گناهی كرده است؟ لوازم ورزشی: مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به اینكه تماشاگران پرسپولیس در جریان بازی دو تیم 90 دقیقه به امیر قلعه نویی فحاشی كردند، به حركت جنجالی مدیر رسانه ای سپاهان واكنش نشان داد.مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برد ۲ بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر اظهار داشت: دو تیم در زمین، بازی جوانمردانه و محكمی را به نمایش گذاشتند ولی متاسفانه جو ورزشگاه بد بود. پیش از بازی با گل و شیرینی از ما استقبال كردند ولی ۹۰ دقیقه فحاشی شد.
وی اضافه كرد: شعار همیشگی مقابل امیر قلعه نویی (مافیا) بجای خود ولی توهین ها و فحاشی وحشتناكی به وی شد. باید یك فكر اساسی به حال این ماجرا شود. مگر قلعه نویی چه گناهی كرده است؟ مگر او بازیكن و مربی تیم ملی ایران نبوده است؟ قلعه نویی الان هم دارد كارش را انجام می دهد. این چه رفتاری است كه می شود؟ روز گذشته واقعا از این جو متاسف شدم. حتی در جایگاه تشریفات هم تماشاگران توهین می كردند.
مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح كرد: امیدوارم مسئولان فدراسیون فوتبال و كمیته انضباطی با همان حساسیتی كه نسبت به بعضی مسائل اقدام می كنند، به این ماجرا هم ورود كنند.
تابش اشاره كرد: اتفاقات روز گذشته در ورزشگاه آزادی مثل یك سمفونی فحاشی بود كه ۹۰ دقیقه ادامه داشت و واقعا از شنیدن آن خجالت كشیدم. دلیل این حركت ها چیست؟ قلعه نویی و بازیكنان سپاهان ایرانی هستند. من مخالف حضور خانواده ها در ورزشگاه نیستم ولی با این جو چطور می خواهیم شرایط حضور آنها در ورزشگاه را فراهم كنیم؟

وی همین طور در پاسخ به این پرسش كه چرا سپاهان مقابل داور بازی پرسپولیس شكایت كرده است؟ اظهار داشت: خیر از داور شكایت نكرده ایم.
مدیرعامل سپاهان درباره اینكه خبر شكایت از داور بازی امروز توسط یكی از رسانه های این باشگاه انتشار یافته بود، اشاره كرد: من از شب گذشته اورژانس هستم و اطلاعی از این مساله ندارم ولی در كل از داور شكایت نداشتیم و او كارش را انجام داد. داور هم انسان است و جایز الخطا.
تابش همین طور در واكنش به حركت جنجالی و خبرساز مدیر رسانه ای سپاهان هنگام خروج از زمین و خطاب به هواداران پرسپولیس، اظهار نمود: من این حركت را ندیدم.
مدیرعامل سپاهان با اشاره به دیدار هفته آینده این تیم مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان، اشاره كرد: دربی اصفهان همیشه زیبا بوده است. دنبال بازی جوانمردانه هستیم. ذوب آهن رقیب محترمی است و برای برگزاری این بازی مشكلی نداریم.
تابش درانتها در پاسخ به این پرسش كه آیا سهمیه تماشاگران در دربی اصفهان ۹۰ به ۱۰ است؟ اظهار داشت: مشكلی با سهمیه تماشاگران نداریم. اگر باشگاه ذوب آهن تمایل به سهمیه ۵۰ - ۵۰ داشته باشد، مخالفتی نداریم.


منبع:

1398/07/05
14:09:11
5.0 / 5
4397
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی