بهنام محمودی در گزارش لوازم ورزشی:

دعواها را درون خانواده والیبال حل نماییم

دعواها را درون خانواده والیبال حل نماییم به گزارش لوازم ورزشی كارشناس والیبال بعد از برگزاری جلسه هم اندیشی در فدراسیون اظهار داشت: باید دعواها را در خانواده حل نماییم.بهنام محمودی در گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر درباره برگزاری جلسه هم اندیشی فدراسیون والیبال اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود و برگزاری جلسات هم اندیشی باید همیشگی در فدراسیون باشد. نخبگان والیبال در این نشست حضور داشتند و برخی نیز با وجود دعوت شدن نتوانستند شركت نمایند. این چنین همفكری ها و خرد جمعی در راهبرد و برنامه ریزی برای فدراسیون والیبال بسیار عالی است.
كارشناس والیبال افزود: ان شالله تیم ملی به المپیك صعود كند و شرایطی ایجاد شود بعد از صعود به المپیك وضعیت لیگ، كمیته ها و سال آینده والیبال برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا ان شالله والیبال موفق شود.
وی اضافه كرد: برای برگزاری هرچه بهتر لیگ باید برنامه ریزی خوبی انجام دهیم و از لیگ های دنیا همچون ایتالیا الگوبرداری نماییم و با تقویم یكی شویم مانند فوتبال. اعتقادم این است هدف نخست صعود به المپیك است كه محاسن های زیادی همچون جذب اسپانسر و شور مجدد والیبال را دارد. بعد از آن باید نگاه ویژه ای به لیگ داشته باشیم تا سرمایه گذاران در والیبال نیز بهره ببرند. لیگ پس از تیم ملی اهمیت زیادی دارد كه باید برای آن برنامه ریزی نمود.
محمودی اشاره كرد: اساسا باید اردوها آغاز شود و با حضور بازیكنان روحیه هایشان را افزایش دهیم و از حاشیه دورشان كرد. امیدوارم با روحیه خوب راهی انتخابی المپیك شویم. از خانواده بزرگ والیبال خواهش می كنم به كمك والیبال بیایند تا والیبال ابتدا به المپیك صعود كند و بعد از آن اگر دغدغه ای است درون خانواده دعواها را حل نماییم تا ان شالله بتوانیم به نفع والیبال كار نماییم.


منبع:

1398/09/12
14:53:22
5.0 / 5
4225
تگهای خبر: المپیك , بازی , بازیكن , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی