آگهی كارلوس كی روش به ستاره رئال مادرید

آگهی كارلوس كی روش به ستاره رئال مادرید به گزارش لوازم ورزشی ورزش سه نوشت: كارلوس كی روش، سرمربی تیم ملی كلمبیا در مورد تركیب خود در رقابت های كوپا آمه ریكا 2020 صحبت كرد.


رقابت های كوپا آمه ریكا در تابستان سال بعد و به صورت مشترك در آرژانتین و كلمبیا برگزار می شود و تیم ملی كلمبیا با هدایت كارلوس كی روش یكی از مدعیان قهرمانی در این رقابت ها خواهد بود. اما این سرمربی پرتغالی در مصاحبه ای به بازیكنانی كه زیاد مصدوم شده و در تیم های باشگاهی خود در تركیب ثابت قرار نمی گیرند آگهی داد كه در صورت ادامه این روند، كار دشواری برای قرار گرفتن در تركیب اصلی تیم ملی كلمبیا خواهند داشت و بنظر می رسد منظور كارلوس كی روش بازیكنانی مانند خامس رودریگز، هافبك رئال مادرید بوده است.
كارلوس كی روش اظهار داشت: "ما به بازیكنان بزرگی برای موفقیت نیاز داریم و البته باید سوپرمن هم در اختیار داشته باشیم. بازیكنان باید در باشگاه های خود در اروپا در تركیب اصلی قرار بگیرند و با آمادگی در اردوی تیم ملی كلمبیا شركت نمایند كه این كار ساده ای نیست، اما ما برای موفقیت در كوپا آمه ریكا به چنین بازیكنانی نیاز داریم.
از زمان ورود من به رختكن تیم ملی كلمبیا در ماه مارچ، من در مورد این مساله صحبت كرده ام. برخی بازیكنان خیلی در تركیب تیم های خود قرار نمی گیرند و برخی نیز بارها مصدوم می شوند كه این مساله موجب نگرانی من شده است. حالا این بستگی به خود بازیكنان دارد و آنها باید تلاش كنند در تركیب تیم های خود قرار گیرند، برای اینكه رقابت های كوپا آمریكا و انجام هشت بازی در 29 روز خیلی مشكل است."

254 251


منبع:

1398/09/17
14:15:55
5.0 / 5
4365
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی