در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد:

وضعیت تیم فوتبال امید كاملا مشخص است و احتیاج به آنالیز ندارد!

وضعیت تیم فوتبال امید كاملا مشخص است و احتیاج به آنالیز ندارد! به گزارش لوازم ورزشی كارشناس فوتبال ایران زیر سوال بردن انتخاب حمید استیلی برای سرمربیگری در تیم امید تصریح كرد: وضعیت این تیم با چنین انتخاب هایی كاملا مشخص است و احتیاج به تحلیل برای امید كاذب نیست.جلال چراغپور در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد برنامه تیم فوتبال امید ایران برای حضور قدرتمندانه در مرحله نهایی راهیابی به المپیك ۲۰۲۰ توكیو تصریح كرد: برای آنالیز این تیم نیازی نیست بخواهیم پیچیدگی ایجاد نماییم چون انتخاب كادر فنی در نوع خودش مبهم و پیچیده است!
كارشناس فوتبال ایران ضمن زیر سوال بردن انتخاب حمید استیلی تصریح كرد: او بعد از ناكامی با استیل اذین جایی در عرصه مربیگری فوتبال ایران نداشت. پس از مدتی هم مدیریت تیم ها را بر عهده گرفت. اینكه ناگهان سرپرست و مدیر یك تیم را بعنوان سرمربی تیم بسیار مهمی همچون امید انتخاب می كنند واقعا جای تعجب دارد. باید تعارف را كنار بگذاریم و بارها از مدیران فدراسیون بپرسیم كه چرا چنین انتخابی داشته اند.
وی درباره شانس این تیم برای شكستن طلسم حضور در المپیك خاطرنشان كرد: در زمان های گذشته كه خودم بخشی از كارهای این تیم را انجام می دادم همه چیز برنامه ریزی داشت و تلاشهای بسیار زیادی شد اما تمام برنامه ریزی را مدیران وقت فدراسیون هم با تغییراتی كه به وجود آوردند بیهوده دانستند تا بیشترین شانس خود برای حضور در المپیك را از دست بدهیم. آنوقت چطور باید از تیمی با چنین سیستم مدیریتی انتظار موفقیت داشته باشیم. شاید حرف های من برای بعضی از آقایان خوب نباشد اما دلیل ندارد حقیقت را كتمان نماییم.

1398/10/07
09:55:12
5.0 / 5
4640
تگهای خبر: المپیك , برنامه , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی