رمضانی:

امیدوارم مشكل میزبانی تیم های ایرانی در آسیا حل شود

امیدوارم مشكل میزبانی تیم های ایرانی در آسیا حل شود به گزارش لوازم ورزشی سرپرست آبی پوشان اظهار داشت: سلب میزبانی از تیم های ایرانی یك ظلم آشكار است كه در برنامه ریزی و هزینه همه تیم هاتاثیر می گذارد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سعید رمضانی سرپرست تیم استقلال در مورد بحث كناره گیری تیم های ایرانی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصریح كرد: این یك ظلم آشكار هست كه در حال شكل گیری است. خوشبختانه به لحاظ امنیتی كشور ما شرایط خوبی دارد و بحث های در این عرصه به دور از واقع است. بازی كردن در كشور ثالث علاوه بر هزینه های مربوطه، تیم ها را در برنامه ریزی زمانی هم گرفتار مشكل می كند. از همه مهم تر یك ظلم بزرگ به هواداران ایرانی به خصوص هواداران پرشور استقلال هم به حساب می آید.
وی اضافه كرد: همه فوتبالیست های ایرانی دوست دارند برای كشورشان در رقابت های بین المللی افتخارآفرینی كنند ولی در این عرصه مجموعه بازیكنان و كادرفنی استقلال، تابع تصمیمات كلان هستیم. البته ما امیدواریم با رایزنی های صورت گرفته این مورد حل شود و بتوانیم در ایران میزبان رقبای آسیایی باشیم.
سرپرست تیم فوتبال استقلال در انتها با اشاره به وضعیت نامشخص برنامه های تیم های ایرانی در شرایط فعلی اظهار داشت: مشكل اصلی تیم های ایران به خصوص استقلال، وضعیت نامشخص آن هاست. ما نمی دانیم كی بازی داریم تا بر مبنای آن برنامه ریزی برای سفرها و تمرینات داشته باشیم.

1398/10/29
23:58:36
5.0 / 5
4418
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی