واكنش مربی كشتی نونهالان به حضور حسن یزدانی در اردو

واكنش مربی كشتی نونهالان به حضور حسن یزدانی در اردو به گزارش لوازم ورزشی مربی تیم كشتی آزاد نونهالان اظهار داشت: وقتی كشتی گیران ما از نزدیك یكی از الگوهای خویش را دیده و می توانند با وی ارتباط برقرار كنند سبب انگیزه مضاعف آنها می شود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مسعود واحدی سرمربی تیم كشتی آزاد نونهالان با بیان این مطلب اضافه كرد: با نگاه مثبتی كه فدراسیون كشتی بر روی رده سنی پایه دارد و به منظور شناسایی استعدادها و پشتوانه ها در كشتی كشور، اردوی بسترسازی فنی، فرهنگی و تفریحی را به مدت ۴ روز برای نونهالان آزادكار در خانه كشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار كردیم. در این اردو ضمن انجام كارهای فنی، كارهای فرهنگی و تفریحی هم در دستور كار قرار داشت و تست های آمادگی جسمانی، روانشناسی و تركیب بدنی را انجام دادیم. ضمن اینكه یك كلاس تغذیه هم برای مربیان برگزار كردیم.
وی خاطرنشان كرد: نونهالان حاضر در اردو از شرایط و امكانات خانه كشتی شهید صدرزاده بسیار راضی بودند ضمن اینكه حضور در موزه ورزش در كمیته ملی المپیك و آشنایی با دست آوردهای قهرمانان ورزش ایران هم برای آنها بسیار تأثیرگذار بود.
واحدی در مورد اهمیت رده ی سنی پایه اظهار داشت: فدراسیون كشتی نگاه مثبتی بر این رده ی سنی دارد و این مورد از حضور رئیس فدراسیون كشتی در مراسم افتتاحیه و صحبت هایی كه داشتند و همینطور شركت در تمرینات ملی پوشان و سرشاخ شدن با آنها كاملا مشهود بود، ضمن اینكه مدیر تیم های ملی هم در اغلب اوقات در تمرینات ما حضور داشت.
سرمربی تیم كشتی آزاد نونهالان با تاكید بر اینكه برگزاری این اردوها می تواند نتایج بسیار خوبی در كشتی ایران داشته باشد تصریح كرد: هرچقدر كه آینده سازان كشتی كشور با محیط تمرینی قهرمانان این رشته آشنا گردند و به این باور برسند كه آنها هم می توانند موفق باشند، كمك كننده است و این مورد سبب بالا رفتن اعتماد به نفس آنها خواهد شد.
واحدی با قدردانی از حضور حسن یزدانی قهرمان المپیك و جهان در اردوی آزادكاران نونهال اظهار داشت: اینكه حسن یزدانی در بین كشتی گیران ما حضور یافت بسیار پرارزش و خوب بود. وقتی كه كشتی گیران ما از نزدیك یكی از الگوهای خویش را دیدند و توانستند با وی ارتباط برقرار كنند سبب انگیزه مضاعف در آنها شد.
وی افزود: حسن یزدانی هم در این دیدار به سئوالات كشتی گیران ما پاسخ داد، ضمن اینكه صحبت هایی را در مورد سرگذشت خود و روند تمریناتش تا كسب قهرمانی در جهان و المپیك، تجربیاتش در شكست ها و پیروزی ها و همینطور اهمیت به مسائل اخلاقی، احترام به والدین و مردم داری برای آزادكاران نونهال داشت.
واحدی در انتها با اشاره به اینكه روند برگزاری این اردو ها ادامه خواهد داشت تصریح كرد: به تناوب از كشتی گیران و مربیان منتخب استان ها برای حضور در این اردوها دعوت خواهیم كرد و مطمئنم كه با ادامه روند برگزاری این اردوها، در آینده شاهد تأثیرات مثبتی در كشتی كشور خواهیم بود.

1398/11/06
22:16:05
5.0 / 5
4383
تگهای خبر: المپیك , پیروزی , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی