یوسف كرمی در گزارش لوازم ورزشی:

صحبتی برای حضورم در تیم ملی كرواسی نشده است

صحبتی برای حضورم در تیم ملی كرواسی نشده است به گزارش لوازم ورزشی عضو پیشین تیم ملی تكواندو اظهار داشت: برای هدایت یك تیم باشگاهی به كرواسی آمده ام و در شرایط فعلی هیچ صحبتی در مورد تیم ملی این كشور نداشته ام.یوسف كرمی درباره مربیگری اش در تكواندو كرواسی به خبرنگار مهر اظهار داشت: «یاسرب» یك آكادمی حرفه ای تكواندو است كه توسط بخش خصوصی اداره می شود و برای آینده برنامه های زیادی دارد. هفته گذشته در یك تورنمنت بین المللی شركت كردیم و طی روزهای آینده هم به اسلوونی می رویم تا در یك تورنمنت دیگر شركت نماییم.
وی اضافه كرد: چند تورنمنت دیگر در دستور باشگاه قرار دارد. هدف ما حضوری موفق در مسابقات جام باشگاه های اروپا است كه به میزبانی باشگاه ما انجام خواهد شد. ضمن اینكه مسابقات قهرمانی اروپا نیز در زاگرب انجام می شود.
سرگروه پیشین تیم ملی تكواندو كشورمان افزود: باشگاه یاسرب مسابقات زیادی را در تقویم خود قرار داده است، ولی من اعلام نموده ام كه برای اجرای برنامه هایم به زمان نیاز دارم و نمی توان با حضور در مسابقات مختلف این برنامه ها را اجرایی كرد. پیشنهاد من این بود كه زمان لازم برای تمرینات در اختیارم قرار داده شود.
كرمی درباب حضور در تیم ملی كرواسی هم اظهار داشت: چنین صحبتی نداشته ایم و همانطور كه قبل از این گفته ام تمركزم روی باشگاه «یاسرب» است كه امكانات خوبی دارد. با پتانسیلی كه در تكواندو كرواسی دیدم، جا برای كار زیاد است و به امید خدا بتوانم با اجرای برنامه های خود كارهای مثبتی در این كشور انجام دهم.


منبع:

1398/11/28
13:42:42
5.0 / 5
3922
تگهای خبر: باشگاه , برنامه , تمرین , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی