سرمربی تیم ملی ما را له كرد

ادعای جنجالی باشگاه نفت

ادعای جنجالی باشگاه نفت به گزارش لوازم ورزشی رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در اظهارنظری جنجالی دراگان اسكوچیچ را متهم به باخت عمدی این تیم مقابل پرسپولیس كرد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، حواشی حضور دراگان اسكوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران همچنان ادامه دارد. اسكوچیچ كه یك دفعه از باشگاه صنعت نفت آبادان جدا شد و به تیم ملی پیوست، به واسطه عدم پرداخت ۱۴۰ هزار دلار به باشگاه سابق خود حالا در معرض حملات تند مدیران نفتی قرار گرفته است. در تازه ترین اظهارنظر، حسن نصراصفهانی رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت، این مربی را غیر مستقیم متهم به باخت عمدی مقابل پرسپولیس كرده است.
اسكوچیچ می گفت داروها و پزشكان شما خوب نیست!
نصراصفهانی ابتدا ضمن تشریح مشكلات اسكوچیچ و بهانه های وی برای جدایی از صنعت نفت اظهار داشت: اسكوچیچ از اواخر نیم فصل اول بحث رفتن را بیان نمود. ایشان بحث بیماری و دوری اش از خانواده را مطرح می كرد. او ابتدا مشكل بیماری پوستی خویش را مطرح می كرد. ما از وی خواستیم در بیمارستان نفت آبادان كه از بیمارستن های مجهز است، خودش را درمان كند. وی در پاسخ اظهار داشت كه پزشكان و داروهای شما مناسب نمی باشد و ما هم حاضر شدیم او را به تهران بفرستیم.
انتظار داشتیم شرایط سرمربی ما عوض شود
وی با اشاره به اینكه اسكوچیچ در تعطیلات نیم فصل به كشورش رفت، تصریح كرد: پس از بازگشت اسكوچیچ، انتظار داشتیم دیدار با خانواده اش در شرایط این مربی تأثیر داشته باشد ولی بازهم او تقاضای جدایی كرد. صنعت نفت با اسكوچیچ روزهای خوبی داشت و تمایل نداشتیم او را از دست بدهیم.
اسكوچیچ ما را له كرد
رئیس هیات مدیره صنعت نفت خاطرنشان كرد: مذاكرات مختلفی انجام شد تا اینكه روز بازی با نفت مسجد سلیمان اسكوچیچ بین دو نیمه گفته بود "این آخرین ۴۵ دقیقه ای است كه با صنعت نفت هستم". ایشان در نشست خبری چند روز پیش خود اشاره كرده بود كه اگر در پارك راه برود، از مسیر درست می رود و پایش را روی گل نمی گذارد. باید بگویم آقای اسكوچیچ آنجا (در بازی صنعت نفت با نفت مسجد سلیمان) پایش را روی گل گذاشت و صنعت نفت را له كرد و در سراشیبی انداخت. همان بازی را دو بر صفر باختیم.

چیدمان بازیكنان مقابل پرسپولیس سبب باختمان شد
نصراصفهانی در ادامه به باخت صنعت نفت مقابل پرسپولیس و تركیب اسكوچیچ در این مسابقه اشاره نمود و اضافه كرد: در بازی با پرسپولیس، به قول تمام بازیكنان نحوه چیدمان بازیكنان سبب شد تیم ما سردرگم باشد و در نهایت بازنده باشیم. هیات مدیره، اسكوچیچ را پس از بازی با پرسپولیس دعوت به مذاكره كرد و حدود یك ساعت صحبت داشتیم. حاضر بودیم به این مربی مرخصی ۱۰ روزه بدهیم و با هزینه ما در اروپا درمان گردد و بلیت رفت و برگشت هم برایش بگیریم كه او نپذیرفت. هر موردی كه می گفتیم، اسكوچیچ فقط تاكید داشت از صنعت نفت جدا شود. هیات مدیره به اسكوچیچ احترام گذاشت ولی او یك دفعه بلند شد و جلسه را با عصبانیت ترك كرد.
دو، سه تیم لیگ برتری خواستار اسكوچیچ بودند
رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت اظهار نمود: در نهایت مقرر شد با اسكوچیچ توافق نماییم. بر مبنای مفاد قرارداد، توافقنامه ای نوشتیم كه اسكوچیچ هم آن را امضا كرد و از تیم ما جدا شد. پیش از آن خبر داشتیم كه همكاران اسكوچیچ با دو سه تیم لیگ برتری مذاكره داشتند. مسئول دو، سه تیم هم با ما صحبت كردند و پرسیدند كه آیا اسكوچیچ از نفت جدا شده است كه گفتیم نه و هنوز با وی قرارداد داریم. اما فردای روزی كه اسكوچیچ توافقنامه را امضا كرد شنیدیم فدراسیون فوتبال با این مربی مذاكره كرده است.
مهلت اسكوچیچ شنبه تمام شد
نصراصفهانی اظهار داشت: در توافقنامه ما با اسكوچیچ بندی هست كه این مربی متعهد می شود قراردادی تا آخر فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با هیچ تیمی امضا نكند ولی اگر قراردادی امضا كرد، ظرف ۵ روز باید ۱۴۰ هزار دلار به ما غرامت بدهد. روز جمعه مهلت اسكوچیچ به اتمام رسید. ما بامداد روز شنبه (سه روز پیش) ایمیلی به اسكوچیچ زدیم و اعلام كردیم بر مبنای توافق، مهلت شما تمام شده و مكلف هستید ۱۴۰ هزار دلار را به باشگاه پرداخت كنید. از آن روز این مسائل آغاز شد.
اسكوچیچ پشت فدراسیون پنهان شده است
وی اظهار داشت: ما خوشحال شدیم یك سرمربی از تیم ما به تیم ملی رفت. تیم ملی تیم همه ما است. ما مشكلی با تیم ملی و فدراسیون فوتبال نداریم. در قراردادها همیشه تیم های ایرانی محكوم شده اند ولی ما این دفعه پولمان را می خواهیم. اسكوچیچ هنوز جوابی به ایمیل ما نداده و پشت فدراسیون پنهان شده است. ما رونوشت نامه را به فیفا فرستادیم. اگر این مربی به تعهدش عمل نكند، شكایت حقوقی می نماییم.
نمی توانیم از حقوق صنعت نفت بگذریم
رئیس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت در مورد اینكه فدراسیون فوتبال دقیقا چه زمانی با اسكوچیچ مذاكره كرده بود؟ خاطرنشان كرد: نمی توانم قضاوتی داشته باشم. پس از جدایی اسكوچیچ از صنعت نفت، مسؤلان فدراسیون از مدیرعامل ما سوال كردند كه این مربی چطور است و عیسی زاده هم از نظر فنی او را تایید كرده بود. ما نمی توانیم از حق و حقوق صنعت نفت به راحتی بگذریم. نهادهای بالادستی فردا از ما سوال می كنند كه چرا این پول را نگرفتید.

1398/11/29
15:04:24
5.0 / 5
4003
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی