با حضور رئیس كمیته ملی المپیك؛

مراسم افتتاح و نامگذاری خانه كشتی تهران برگزار گردید

مراسم افتتاح و نامگذاری خانه كشتی تهران برگزار گردید لوازم ورزشی: مراسم افتتاح و نامگذاری خانه كشتی شماره یك مجموعه ورزشی آزادی بامداد امروز با حضور رئیس كمیته ملی المپیك برگزار و به نام شهید ابراهیم هادی مزین شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مراسم افتتاحیه خانه كشتی شماره یك كه مدتی در حال عملیات بازسازی و تجهیز بود بامداد امروز با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس كمیته ملی المپیك، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، محمدرضا طالقانی و تعدادی از مسؤلان فدراسیون كشتی و اعضای خانواده شهید ابراهیم هادی برگزار گردید.
در این مراسم نام خانه كشتی تهران كه پیش از این به نام عبدالله موحد بود به درخواست این اسطوره كشتی ایران و جهان به نام شهید ابراهیم هادی تغییر نمود.
در ابتدای این مراسم از تصویر این شهید گرانقدر كه در ورودی خانه كشتی نصب شده بود توسط رئیس كمیته ملی المپیك و خواهر این شهید رونمایی گردید.
حسن یزدانی همچون قهرمانان كشتی بود كه در این مراسم همراه با علیرضا دبیر و حسن رنگرز و دیگر مسؤلان فدراسیون حضور داشت.
محمدرضا طالقانی رئیس اسبق فدراسیون كشتی هم همچون چهره های نامدار این رشته در این مراسم بود كه برای دقایقی برای حاضرین سخنرانی كرد و این اقدام فدراسیون كشتی را ستودنی دانست.
سیدرضا صالحی امیری هم در حاشیه این مراسم تصریح كرد: امروز روز بسیار زیبایی در تاریخ ورزش ایران است و كشتی به مثابه نگینی درخشان در ورزش قهرمانی می درخشد و اگر در جهان ورزش احساس غرور می نماییم باید آن را در كشتی جستجو نماییم.

1398/12/05
14:31:27
5.0 / 5
4248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی