به فدراسیون ها مشاوره می دهیم؛

شیخ سلمان: دوركاری در AFC در صورت نیاز تمدید می شود

شیخ سلمان: دوركاری در AFC در صورت نیاز تمدید می شود لوازم ورزشی: رئیس كنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار پیامی خطاب به كشورهای عضو اعلام نمود آماده ارائه مشاوره به آنها در این شرایط است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، شیخ سلمان رئیس كنفدراسیون فوتبال آسیا پیامی را خطاب به كشورهای عضو این كنفدراسیون منتشر كرد:
«در این اوقات بی سابقه و چالش برانگیز، كنفدراسیون فوتبال آسیا آرزوی سلامتی و امنیت را برای تمام اعضای خود دارد. با بازگشت جهان به شرایط عادی، فوتبال نقش مهمی را در هفته ها و ماه های پیش رو بازی خواهدنمود اما هم اكنون تمركز ما بر پشتیبانی از كسانی است كه در این بازی بزرگ نقش دارند.
هر یك از شما به درجات مختلف تحت تاثیر بیماری همه گیر كووید ۱۹ قرار گرفته اید. خیلی از دولت های شما برای جلوگیری از شیوع این بیماری اقدامات محدودكننده و سریع انجام داده اند و تاثیر آن را بر جوامع خود محدود كرده اند.
در مالزی، مقر كنفدراسیون فوتبال آسیا، همانطور كه شما می دانید دولت دستور كنترل حركتی را وضع كرد و كنفدراسیون آسیا هم از تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۲۰ به مدت دو هفته كارمندانش را دوركار كرد. این مدت زمانی بمنظور محافظت از كارمندان و خانواده های آنها در صورت ضرورت تمدید خواهد شد.
در این میان تجارت به صورت عادی ادامه می یابد تا نیازهای تمام فدراسیون های عضو و منطقه ای تامین گردد. من دستور داده ام تا كلیه پرداختهای تایید شده AFAP به سرعت پرداخت گردد تا حقوق كارمندان و سایر قراردادها تاخیر نداشته باشد.
همانطور كه می دانید انتشار سریع ویروس كووید ۱۹ با موافقت شما منجر به تعویق مسابقات و رویدادها شد. AFC از شما بابت تداوم حمایت و مشاوره و همكاری مستمر تشكر می كند.
این تغییرات در تقویم ما با هدف تضمین امنیت و سلامت اعضا، مسئولان، بازیكنان، كاركنان و البته میلیون ها هوادار كه هر سال با فوتبال آسیا درگیر می شوند، بوده است. سلامت آنها اولویت ما هست و خواهد بود. بنا بر این مهمست كه AFC و فدراسیون های عضو و منطقه ای ما برای جلوگیری از تهدید این ویروس با دولت ها و سازمان های بهداشتی همكاری كنند.
كنفدراسیون فوتبال آسیا به شدت از همه اعضای خود می خواهد تا سفارش های سازمان بهداشت جهانی (WHO) را جهت استفاده از بالاترین سطح بهداشتی رعایت نمایند و خوشحال می شویم كه توجه داشته باشید كه بعضی از اعضا نیز ابتكار عمل "از خانه" (دوركاری) را اعلام نموده اند.
كنفدراسیون فوتبال آسیا طی شش سال قبل پایه های محكم خودرا بر وحدت و همبستگی - خصوصاً در مواجهه با ناسازگاری - بنا كرده است و این وضعیت چالش دیگری است كه ما برای محافظت نه فقط از جوامع خود بلكه از آینده بازی خود در پیش خواهیم گرفت.
مطمئناً كنفدراسیون فوتبال آسیا هدایت قاطعی خواهد داشت و مثل همیشه در این مواقع نامعلوم سفارش خواهیم كرد كه به هر یك از فدراسیون ها عضو و منطقه ای ما مشاوره و كمك نماید.
من مشتاقانه منتظر زمان هستم كه فوتبال باردیگر بتواند نقش مهمی در ایجاد هیجان و شادی مردم آسیا داشته باشد.»


منبع:

1399/01/03
12:18:54
5.0 / 5
3909
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی