مسعود سلطانی فر:

مردم باید به ما نمره بدهند

مردم باید به ما نمره بدهند به گزارش لوازم ورزشی وزیر ورزش و جوانان درباب ارزیابی عملكرد این وزارتخانه در سال قبل اظهار داشت: من نباید نمره بدهم و مردم باید از ما ارزیابی داشته باشند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانیفر اظهار داشت: تلاش ما در قسمت های مختلف این بود تا برنامه های دولت و برنامه هایی كه خودمان به مجلس داده بودیم را عملی نماییم.
وزیر ورزش و جوانان افزود: توسعه زیرساخت ها و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی خصوصاً در بخش بانوان قسمتی از این برنامه ها بود. همین طور استعدادیابی و برگزاری مسابقات مختلف كه در سال ۹۸ یكی از موفقیت های ما برگزاری چند رویداد در امتداد توسعه ورزش همگانی همچون جام خوشه چین بود.
وی اضافه كرد: این جام با حضور بیش از یك میلیون روستایی در چند رشته ورزشی اجرا شد. همین طور مسابقات المپیاد استعدادیابی كه در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال كه بعد از سال ها تعطیلی انجام شد و تصور من بر این است كه با برگزاری این دو رویداد ما می توانیم شرایطی را به وجود بیاوریم كه از استعدادها، توانمندی ها، ظرفیت ها و نخبگان بیشتری در آینده ورزش كشور استفاده نمائیم.


منبع:

1399/01/08
14:17:58
5.0 / 5
3695
تگهای خبر: برنامه , قهرمانی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی