آیا تعطیلی كامل لیگ برتر به سود وزارت ورزش است؟

آیا تعطیلی كامل لیگ برتر به سود وزارت ورزش است؟ لوازم ورزشی: در صورتیكه فصل نوزدهم لیگ برتر كاملا كنسل شود، علاوه بر كمك به سلامت جامعه، از نظر مالی هم می تواند به سود وزارت ورزش باشد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، اینكه سرنوشت فصل نوزدهم لیگ برتر سرانجام چه خواهد شد، هنوز معین نمی باشد چون حتی تصمیم سازان كلان ورزش كشور هم در این خصوص به جمع بندی نرسیده و اتاق فكر های فوتبالی هم هنوز نتوانسته راهكاری برای ادامه این مسابقات در نظر بگیرد.
كنسل شدن فصل جاری لیگ برتر مزایا و معایبی دارد و از آنجایی كه سلامت جامعه در اولویت قرار دارد، نخستین مزیت آنكه كمك به حفظ سلامت جامعه می باشد، بر هر عیب و حُسن دیگری ارجحیت پیدا می كند.
اما ادامه تعطیلی و لغو كامل این فصل از رقابتهای لیگ برتر می تواند مزیت هایی هم برای وزارت ورزش داشته باشد. از آنجایی كه وزارت ورزش مالك اصلی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است و این دو باشگاه در اوج مشكلات مالی خود به سر می برند، لغو رقابتهای این فصل لیگ برتر می تواند از افزایش هزینه ها و میزان بدهی های این دو باشگاه جلوگیری كند.
یكی از مزایای لغو این فصل از رقابتهای لیگ برتر را می توان در ممانعت از غرق شدن سرخابی ها در باتلاقی از بدهی ها دانست و از این حیث كنسل شدن فصل نوزدهم لیگ برتر به مالك اصلی این دو باشگاه كه وزارت ورزش و جوانان باشد هم كمك می نماید.


منبع:

1399/01/17
23:51:17
5.0 / 5
3047
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی