در گزارش لوازم ورزشی مطرح شد:

استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند

استقلال و پرسپولیس در حال غرق شدن هستند به گزارش لوازم ورزشی عضو پیشین هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: با شرایطی كه دو باشگاه سرخابی پایتخت با آن دست به گریبان هستند، هر دو تیم در حال غرق شدن هستند و باید از طرف رئیس جمهوری فكری به حال آنها شود.حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد انتخاب سعادتمند بعنوان مدیرعامل جدید باشگاه گفت: آبی پوشان روزهای سختی را سپری كردند حالا قرعه به نام سعادتمند افتاده است اما مطمئناً او هم نمی تواند در این برهه موفق شود البته هر كسی به غیر از او هم می آمد، توفیقی برایش حاصل نمی شد. فتح الله زاده كه سال ها در استقلال بود نتوانست موفق شود و او هم خیلی زود از استقلال كنار رفت.
عضو پیشین هیئت مدیره استقلال اضافه كرد: مدیرعامل جدید نمی تواند با دو ورق كاغذ تیم را بچرخاند. بلیت فروشی و تبلیغات دور زمین، هیچ كدام سهمی برای استقلال ندارند؛ بدین سبب كار كردن در تیمی كه بدهی های زیادی دارد بسیار مشكل است.
فرزامی اشاره كرد: به اعتقاد من، رئیس جمهور باید فكری به حال استقلال و پرسپولیس كند تا این دو تیم از این مشكلاتی كه دارند و در حال غرق شدن هستند، نجات پیدا كنند.
وی در پاسخ به این پرسش كه آینده تیم را چطور ارزیابی می كنید؟ اظهار داشت: به این استقلال خوشبین نیستم، مشكلات مالی كمر این تیم را خواهد شكست و هیچ كس به فكر این تیم نیست. باشگاه استقلال چه دست سعادتمند باشد چه دست كسی دیگر، موفق نخواهد شد. اگر اموال این باشگاه را به خود این تیم بدهند شاید مشكلات برطرف شود اما با این اتفاقاتی كه در حال رخ دادن است، نمی توان به آینده این تیم امید داشت.
فرزامی اشاره كرد: این باشگاه مال دولت نیست و به مردم متعلق می باشد. سال هاست كه می خواهند سرخابی ها را واگذار كنند اما این اتفاق رخ نداده است، بدین سبب مشخص نیست سعادتمند هم چه زمانی از استقلال كنار برود، برای اینكه خیلی زود متوجه خواهد شد كه با مشكلات زیادی روبرو می شود. متأسفانه فوتبال ما اعتبار زیادی ندارد و باید یك تغییرات اساسی در آن صورت بگیرد.
عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال افزود: فتح الله زاده ۱۰ میلیارد آورد، ۸ میلیارد آن مشخص نشد كجا خرج شده و وقتی دید تنها ۲ میلیارد باقی مانده و نمی توانست كاری بكند از استقلال كنار رفت. این تیم با طلبكاران زیادی روبروست؛ به دولت بدهكار است و مشكلات زیادی دارد. من تعجب می كنم چرا عده ای اصرار دارند لیگ نوزدهم اجرا شود. با شرایطی كه این روزها وجود دارد تعطیلی لیگ به نفع همه خواهد بود، برای اینكه معین نمی باشد حق پخش و تبلیغ های پیش از بازی ها كجا هزینه می شود؟
وی در مورد نگرانی هواداران هم اظهار داشت: شاید تنها كسانی كه صادقانه دلشان برای تیم می سوزد هواداران هستند اما متأسفانه كاری از دستشان برنمی آید و نمی توانند چاره ای برای این مشكلات بیاندیشند.


منبع:

1399/01/21
12:19:43
5.0 / 5
3086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی