لیگ برتر تكواندو با جام ایراندخت می آید

لیگ برتر تكواندو با جام ایراندخت می آید لوازم ورزشی: سازمان لیگ تكواندو در نظر دارد باتوجه به استقبالی كه هر ساله از طرف تیم ها برای حضور در مسابقات لیگ بانوان صورت می گیرد، در فصل جدید این بخش را به لیگ برتر و دسته یك تقسیم كند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، لیگ تکواندو بانوان هر ساله با استقبال خوبی از طرف تیم ها هم راه است و تکواندوکارانی از سراسر کشور و با هر توان فنی در این مسابقات با یکدیگر به رقابت می پردازند.
برهمین اساس سازمان لیگ تکواندو در نظر دارد در فصل جدید، رقابت های لیگ تکواندو بانوان را بمنظور ایجاد انگیزه بیشتر برای تیم هایی که از توان فنی کمتری برخوردار می باشند و همین طور افزایش سطح کیفی رقابت ها و ایجاد فرصت برابر برای تمامی تیم ها این مسابقات را در دو سطح لیگ برتر با عنوان جام ایراندخت و لیگ دسته را یک نیز با عنوان جام کوثر برگزار کند.
در فصل جاری لیگ بانوان، پانزدهمین دوره رقابت ها در دو مرحله مورد پیگیری قرار|گرفت که در اولین مرحله ۱۵ تیم حضور داشتند و در نهایت ۱۰ تیم موفق شدند به مرحله نهایی راه پیدا کنند که حالا برای کسب عنوان اول تا سومی تلاش می کنند.
جام کوثر قرار بود اسفندماه سکونشینان خودرا بشناسد اما باتوجه به شیوع ویروس کرونا ناتمام مانده است و قبل از آغاز فصل جدید پرونده این رقابت ها بسته خواهد شد.


منبع:

1399/03/03
14:33:21
5.0 / 5
3160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی