در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد:

مشكل اصلی فوتبال دلال ها هستند

مشكل اصلی فوتبال دلال ها هستند به گزارش لوازم ورزشی مهاجم پیشین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: طرح ممنوعیت استفاده از بازیكنان خارجی برای سرخابی ها منطقی نیست و بجای این تصمیم باید ریشه دلالی در فوتبال ایران خشكانده شود.علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد طرح ممنوعیت جذب مربی و بازیکنان خارجی توسط دو تیم استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: این یک طرح عجیب بود و نمی دانم چرا چنین موضوعی را برای استقلال و پرسپولیس مطرح نمودند. بهتر است مسؤلان به جای آنکه صورت مساله را پاک کنند، به فکر حل مساله باشند. با نیامدن مربی یا بازیکنان خارجی، بدهی های این دو تیم شاید کم شود اما کیفیت آنها پایین خواهد آمد ازاین رو کاش به جای آنکه ممنوعیت بازیکنان خارجی را برای استقلال و پرسپولیس در نظر می گرفتند، راهکاری را در نظر می گرفتند تا دست دلالان از آوردن بازیکنان بی کیفیت کوتاه شده و سبب نشود این دو تیم به بازیکنانی که حتی یک دقیقه هم بازی نمی کنند، بدهکار شوند.
وی اضافه کرد: مشکل اصلی این روزهای فوتبال ما، دلالانی است که با ارتباط های پنهانی، بازیکنان بی کیفیت را به تیم های بزرگ می دهند و تنها به دنبال سوءاستفاده و دریافت پورسانت خود هستند و برایشان مهم نیست که این دو باشگاه تا چند وقت دیگر باید تاوان این بازیکنان بی کیفیت را پس بدهند ازاین رو امیدوار هستم این طرح برداشته شود که استقلال و پرسپولیس بتوانند از بازیکنان باکیفیت خارجی بهره ببرند.
مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد شروع باردیگر فوتبال در ایران اظهار داشت: فوتبال بعد از کرونا را با بوندسلیگا آلمان مشاهده کردیم. تاکنون ندیده بودم در آلمان بازی بدون تماشاگر برگزار گردد. حال مقرر است در ماه آینده لیگ ما هم باردیگر آغاز به حرکت کرده و هفته های باقی مانده این فصل را به پایان برسانیم اما اگر مقرر است لیگ را شروع نماییم، کاملاً به پروتکل ها و نکات بهداشتی را دقت کرده و همه موارد را رعایت نماییم تا خدای ناکرده هیچ بازیکنی گرفتار این ویروس مهلک نشود.
علیزاده بیان نمود: امیدوارم مسؤلان سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و وزارت بهداشت به یک جمع بندی کامل برای ادامه لیگ رسیده باشند چونکه اگر بازیکن یا بازیکنانی گرفتار این بیماری خطرناک شوند، مسؤلان باید پاسخگوی خانواده آنها باشند.
وی تصریح کرد: باآنکه بازی ها بدون تماشاگر برگزار می گردد و مطمئناً جذابیت همیشگی را نخواهد داشت اما باید مراقب عوامل اجرایی، عکاسان و خبرنگاران هم باشیم که در ورزشگاه حضور دارند و خدای ناکرده آنها هم دچاراین ویروس نشوند.
مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه گفته می شود هنوز برخی استان ها وضعیت قرمز دارند، اظهار داشت: با عنایت به آنکه بازی ها بدون تماشاگر برگزار می شود، می توان بعضی بازی هایی که استقلال و پرسپولیس باید به شهرستان بروند را در تهران انجام داد تا هیچ کس گرفتار مشکل خاصی نشود.
علیزاده در انتها در مورد هجمه ای که ضد محمود فکری کاپیتان سابق استقلال انجام شده و چند نفر ضد وی موضع گرفته اند، اظهار داشت: این صحبت ها در شأن و شخصیت باشگاه های بزرگ نیست، پیشکسوتان باید حرمت یکدیگر را حفظ نموده و اجازه ندهند برخی ها از آب گل آلود ماهی بگیرند. فکری بازیکن باتجربه و بزرگی بوده و الان هم یک مربی خوب است و همیشه برای هواداران استقلال قابل احترام بوده ازاین رو از تمامی پیشکسوتان و کسانی که الگوی تماشاگران بوده اند، خواهش می کنم حرمت ها را حفظ نموده و رعایت جوانمردی را داشته باشند.


منبع:

1399/03/05
13:47:01
5.0 / 5
2683
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی