توكلیان :

منع حضور مربیان ملی در لیگ كشتی باید جبران شود

منع حضور مربیان ملی در لیگ كشتی باید جبران شود لوازم ورزشی: مربی پیشین تیم ملی كشتی آزاد معتقد می باشد منع فعالیت اعضای كادر فنی تیم ملی بزرگسالان در رقابتهای لیگ باید به نحوی برای این مربیان جبران شود.امیر توکلیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه تصمیم منع فعالیت کادر فنی تیم ملی کشتی بزرگسالان در لیگ بسیار منطقی است، گفت: این تصمیم در سالهای قبل هم اتخاذ و اجرایی شد که دلیلهای منطقی خودرا داشت. طبیعتا حضور مربیان تیم ملی در لیگ موجب می شود تا تمایل بسیاری از کشتی گیران هم به سمت تیم های تحت هدایت کادر فنی تیم ملی معطوف شود و حواشی مختلفی ایجاد کند.
وی اشاره کرد: متولیان فدراسیون کشتی باتوجه به منع فعالیت اعضای کادر فنی تیم ملی بزرگسالان در لیگ باید فکری به حال درآمدزایی آنها بکنند. طبیعتا می توان با حمایت اسپانسرهای مالی، راهکاری پیدا کرد تا این مربیان نیز بتوانند از لیگ بهره مالی ببرند، چونکه حضور در لیگ، منبع اصلی کسب درآمد اهالی کشتی است.
مربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد در آخر افزود: امیدوارم این قانون به درستی اجرا شود چونکه ما در سالهای گذشته نیز شاهد این بودیم مربیان تیم ملی از حضور در لیگ منع شده بودند، اما به انواع مختلف همچون مشاور و یا عضو کمیته فنی، دستی بر آتش تیمداری در لیگ داشتند. بنا بر این باید این تصمیم را به صورتی اجرایی کرد که حضور مربیان تیم ملی در لیگ هیچ تاثیری بر روند مسابقات و عملکرد کشتی گیران نداشته باشد.
به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، طبق اعلام محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی تمامی افرادی که بعنوان سرمربی، مربی یا سرپرست در رده تیم ملی بزرگسالان کار می کنند و قرارداد رسمی با فدراسیون دارند، به هیچ عنوان حق همکاری و حضور در لیگ را ندارند.


منبع:

1399/03/24
14:35:09
5.0 / 5
2449
تگهای خبر: برند , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی