عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس:

همچنان دنبال مدیرعاملی نیستم

همچنان دنبال مدیرعاملی نیستم عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: هیچ برنامه و تمایلی برای مدیرعاملی باشگاه ندارم.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: می خواهم بگویم در اواخر اسفند سال۹۷ نخستین پیشنهاد به من برای حضور در باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد جهت پذیرش پست مدیرعاملی باشگاه بود. از آنجایی که سالهای سال است تصمیم به پذیرش هرگونه پست مدیرعاملی در هیچ شرکت و سازمانی نداشته ام، در همان زمان نیز آنرا نپذیرفته و در نهایت بعنوان عضو هیئت مدیره پرسپولیس در آمدم.
هاشمی اظهار داشت: مجالی برای گفتن خیلی از حرف ها نیست و خود نیز هنوز علاقه ای به گفتن آنها ندارم، اما این روزها که باردیگر شاهد هستم همان عده معلوم الحال با به راه انداختن موج جدیدی از شایعات، به دنبال تشویش اذهان هواداران هستند لازم دانستم عرض کنم همانطور که قبلا نیز در یک برنامه زنده تلویزیونی اعلام کردم، در ضمن مدت حضورم در پرسپولیس در چند مرحله پیشنهاد قبول مدیریت عاملی باشگاه شد که به همان دلیل که ذکر کردم و همین طور دلایلی دیگر از پذیرفتن آن امتناع نمودم.
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: وجود هر مدیری که در تضاد منافع با این افراد که خودرا در پوشش دلسوزان به هوادارن قالب کرده اند باشد، با زیرکی، بی شرمی و ناجوانمردانه درپی تخریب شخصیت او برآمده اما در پس ماجرا به دنبال اهداف و منافع شخصی خود هستند.
هاشمی در آخر افزود: ضمن آرزوی سلامتی برای مردم، باردیگر تاکید می نمایم که در چند هفته گذشته بین بنده و وزیر محترم ورزش هیچ مکالمه، نامه نگاری یا دیداری صورت نگرفته و خود نیز هیچ برنامه و تمایلی برای پذیرش مدیرعاملی باشگاه که حتما موجب افتخار است نداشته و ندارم. پس شایعات در رابطه با این مساله کذب بوده و در حد امکان از کسانیکه به این شایعات دامن زده و یا در آن شریک هستند، بوسیله مراجع قانونی اقدام خواهم نمود.

1399/04/12
15:28:49
5.0 / 5
2426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی