سعید رمضانی :

در حق استقلال جنایت شد

در حق استقلال جنایت شد سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: چون مثل بعضی ها پنهان كاری نكردیم و خیلی شفاف اعلام كردیم بازیكنان مان كرونا دارند ما را مورد هجمه قرار داده اند.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان استقلال به ویروس کرونا و اعلام این مطلب شوک بزرگی به فوتبال ایران وارد کرد و نخستین پیامد این موضوع، انصراف آبی پوشان از سفر به جم و قرار گرفتن مقابل تیم پارس جنوبی در هفته بیست و سوم لیگ برتر بود.
سعید رمضانی سرپرست آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص تصریح کرد: گناه ما این است شفاف سازی کردیم و خیلی مردانه اعلام کردیم کرونا داریم. ما هم می توانستیم مثل بعضی ها پنهان کاری نماییم و این مورد را مخفی نگه داریم و با همه بازیکنان خود به جم برویم و مقابل پارس جنوبی که سیزده چهارده بازیکن بیشتر نداشت بازی نماییم و خیلی راحت برنده شویم. اما می دانستیم این کار جنایت است و از انجام آن صرف نظر کردیم. حالا گناه ما شفاف سازی است و به این گناه ما را گوشه رینگ برده و مورد هجمه قرار داده اند.
وی اضافه کرد: ای کاش همه تیم های دیگر هم مثل ما مردانه اسامی کرونایی های خویش را اعلام می کردند تا از وقوع یک فاجعه در فوتبال چلوگیری شود.
سرپرست آبی ها تصریح کرد: استقلال باید از جانب سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و همه جامعه تشویق شود نه این که اینطور ناجوانمردانه مورد حمله قرار گیرد. ما شرافتمندانه عمل کردیم چون به فکر سلامت تیم خودمون، تیم مقابل و مردمی که در این راه با ما بودند هستیم. نباید این فرهنگ ترویج شود که اگر مخفی کاری و توطئه کنید برنده اید.
رمضانی اظهار داشت: استقلال تنها تیمی است که در این خصوص شفاف سازی کرد و به فکر نتیجه نبود. ما وارد بازی های پشت پرده نشدیم و نخواستیم همه چیز به خصوص سلامتی را فدای نتیجه نماییم. این تابو را شکستیم و انتظار داریم همه تیم ها همچنین باشند و تنها به فکر نتیجه نباشند.
وی بیان داشت: ما امروز وارد بحرانی به اسم کرونا شدیم و آنهایی که تصمیم به ادامه بازی ها به هر قیمتی را گرفتند، امروز باید پاسخگو باشند. ما که در تمرینات مان همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کردیم. اما آیا همه عوامل دیگر مهیا بود؟ ما می دانستیم اهواز منطقه قرمز کرونا بود و حتی درخواست دادیم به این شهر نرویم و حکم کردند بازی در همان اهواز برگزار گردد و ما رفتیم. با آن پروازی که مشخص بود امکان دارد اتفاقاتی را رقم بزند. برخی از تیم ها هم که گفته می شد پنج شش بازیکن کرونایی دارند یک شبه گفتند تست آنها منفی شده است.
سرپرست استقلال تصریح کرد: حالا که کار از کار گذشته مشخص شد که بعضی تیم ها با کلی بازیکن کرونایی بازی کردند. حتی بازیکنی فیلمی منتشر نموده که خودش اعتراف کرده کرونا داشته است. اگر چنین چیزی باشد در حق استقلال جنایت شده است. این درست نیست که ما همه چیز را رعایت نماییم و امروز قربانی کرونا باشیم و اینطور هم مورد حمله قرار بگیریم.
رمضانی تصریح کرد: جامعه ورزش باید درک بیشتری از شرایط داشته باشند و بفهمند اگر ما امروز از رفتن به جم انصراف می دهیم به خاطر حفظ سلامتی جامعه است و باید به خاطر این شفاف سازی و شجاعت مورد تقدیر قرار بگیریم تا این حقیقت گویی و همه چیز را فدای نتیجه نکردن در جامعه ورزش ما تبدیل به یک فرهنگ بشود. نه مثل الان که بعضی ها همه چیز حتی سلامتی خودشان، تیم شان و جامعه را فدای نتیجه می کنند.

1399/04/15
11:58:15
5.0 / 5
2492
تگهای خبر: استقلال , بازی , بازیكن , برند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی