مدافع پرسپولیس:

بازی نكردنم در استقلال به حق بود

بازی نكردنم در استقلال به حق بود لوازم ورزشی: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: كارلوس كی روش به مرور ایرانیزه و بیشتر موفق شد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضورش در تیم امید استقلال اظهار داشت: زمان سرمربیگری پرویز مظلومی به تیم بزرگان استقلال راه پیدا کردم. سال بعدش هم امیر قلعه نویی سرمربی استقلال بود و افتخار داشتم با ایشان کار کنم. استقلال آن سال قهرمان شد و یک نیم فصل با آنها بودم. آن تیم جزو پرمهره ترین استقلال های چند فصل گذشته اش بود و بازی نکردنم به حق بود.
وی اضافه کرد: قلعه نویی خیلی به من لطف داشت که بنده را قبول کرد. در نهایت تصمیم گرفتم هم برای سربازی و هم برای بازی کردن به تیم فجر شیراز بروم.
«اگر برانکو ایوانکوویچ از شما تست نمی گرفت ممکن بود مسیر زندگی تان عوض شود؟» انصاری در پاسخ به این پرسش اشاره کرد: تیم های لیگ برتری کم تست می گیرند. پرسپولیس در دید است و رسانه ها روی آن زوم هستند. کمتر در تاریخ باشگاه اتفاق افتاده بود تست بگیرند.
انصاری که در پست های دفاع چپ و دفاع وسط بازی کرده است، در این مورد اظهار نمود: دفاع چپ پست تخصصی من بوده است. وقتی هم دفاع وسط بازی کردم، یک مقدار به این پست علاقمند شدم. دفاع وسط مسئولیت بیشتری دارد.
انصاری که همراه با محسن ربیع خواه در برنامه «ورزش و مردم» حاضر شده بود، درباره خاصیت بازی ربیع خواه اظهار داشت: ساده بازی کردن خاصیت محسن است. فوتبال همین بغل پا زدن های ساده است. برانکو یک جمله معروف داشت و می گفت "فوتبال ساده است ولی ساده بازی کردن سخت است".
وی درباره اینکه هم برانکو و هم کی روش پس از چند سال زندگی در کشورمان، ایرانیزه شدند اشاره کرد: هر دو مربی چند سال در ایران بودند. برانکو در تیم ملی کار کرده بود و شرایط کار در ایران را می دانست. کی روش فشار بیشتری به فدراسیون می آورد. او به مرور وقتی ایرانیزه شد، موفقتر هم شد.

1399/05/03
15:49:36
5.0 / 5
2105
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی