ضمن شكایت از دو مجری تلویزیون؛

صدور كیفرخواست برای قلعه نویی و پسرش به خاطر شكایت پرسپولیس

صدور كیفرخواست برای قلعه نویی و پسرش به خاطر شكایت پرسپولیس به گزارش لوازم ورزشی معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در ارتباط با شكایت از امیرقلعه نویی و فرزند وی، خاطرنشان كرد: با پیگیری انجام شده و صدور كیفرخواست، وقت جلسه رسیدگی به شكایت مطروحه تعیین شده است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی خواجه وند تصریح کرد: باشگاه اقدام های حقوقی در ارتباط با دو تن از مجریان تلویزیون را انجام داده است و البته انتظار این بود و هست که مسئولین صدا و سیما با چنین مواردی به شکل مناسب برخورد کنند.
وی در ارتباط با حاشیه های پیش آمده در ایام اخیر از ناحیه دو مجری تلویزیون در شبکه های اجتماعی و روی آنتن زنده تلویزیون و اقدام های باشگاه تصریح کرد: انتظار این است که به احترام مردم، به باشگاه پرسپولیس، بعنوان پرطرفدارترین تیم آسیا، محبوب ترین و البته پرافتخارترین باشگاه ایران، احترامی در خور شان آن گذاشته شود. فارغ از این مسئله توقع نمی رود که برنامه سازان در تلویزیون، با نشر مطالب کذب و نادرست، سلامت روانی و امنیت جامعه را با مخاطره روبرو کنند.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس افزود: شوخی های سخیف و مطالبی که سهوی یا به عمد مطرح می شود و مصداق توهین، افترا و نشر اکاذیب است نه در شان پرسپولیس و جامعه ورزش است و نه از برنامه‎ های صدا وسیما چنین انتظاری می رود. وقتی چنین مسائلی روی می دهد مردم می خواهند ببینند که با این مسئله برخورد می شود. اگر این برخورد متناسب باشد می تواند جلوی تکرار این مورد را بگیرد. در ایام اخیر، اگر نهادهای ذیربط در سازمان صدا و سیما با مورد اول برخورد لازم را انجام می دادند کار به مورد دوم و نشر کذب روی آنتن نمی کشید.
خواجه وند تصریح کرد: مواردی که این روزها با همین مضامین از جانب بعضی در فضاهای مختلف مطرح می شود، دارای وصف مجرمانه است. بر همین مبنا باشگاه پرسپولیس بر مبنای تکالیف خود نسبت به هواداران، مبادرت به طرح شکایت در مراجع رسمی کرده است و این پیگیری قضایی حق و وظیفه باشگاه است و این به غیر از مسئولیت هایی است که بر عهده نهادهای ذیربط در صدا و سیما و در دیگر عرصه ها وجود دارد. مسئله این است که بعضی مواردی که طرح می شود می تواند تبعات بسیار سنگینی را برای کشور، جامعه و فوتبال به بار بیاورد و متاسفانه مسببین به این مسئله توجه ندارند. باشگاه پرسپولیس بر مبنای مسئولیت های اجتماعی خود هم مکلف به حساسیت روی این موارد است. طرح بعضی مسائل با ایجاد باورهای نادرست سبب کینه در بین جامعه فوتبال می شود و این با گذر زمان تبعات اجتماعی و امنیتی خواهد داشت. همچون این که سبب تشدید تنش ها در ورزشگاه ها و حتی به خطر افتادن جان مردم به دنبال درگیری ها و منازعات شود.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با دیگر پرونده هایی که در همین زمینه مطرح بود همچون در ارتباط با امیرقلعه نویی و فرزند وی، خاطرنشان کرد: از سوی باشگاه شکایاتی در ارتباط با توهین، افترا و نشر اکاذیب ضد باشگاه پرسپولیس در مراجع قضایی دنبال می شود که دو مورد مذکور هم جزو آن هاست. با پیگیری انجام شده و صدور کیفرخواست، وقت جلسه رسیدگی به شکایت مطروحه ضد آقای امیر قلعه نویی هم از جانب مرجع قضایی تعیین شده است و در حال پیگری دیگر موارد در جهت صیانت از حقوق باشگاه و هواداران هستیم.


منبع:

1399/05/07
22:34:42
5.0 / 5
1991
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی