با تكیه بر حمایت همه جانبه؛

امید سوریان به كسب كرسی جهانی برای كشتی ایران

امید سوریان به كسب كرسی جهانی برای كشتی ایران لوازم ورزشی: یكی از پرافتخارترین فرنگی كاران ایران و جهان اعتقاد دارد برای كسب كرسی در اتحادیه جهانی كشتی احتیاج به حمایت همه جانبه متولیان ورزش دارد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، چندی قبل حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی جهان بعنوان نماینده رسمی فدراسیون کشتی ایران برای حضور در انتخابات هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی ارائه شد. انتخاباتی که مقرر است شهریورماه سالجاری در صورت کاهش موج شیوع کرونا، در حاشیه رقابت های کشتی قهرمانی جوانان جهان در صربستان برگزار گردد.
در همین راستا حمید سوریان که عزم خویش را برای کسب این کرسی جهانی برای ایران جزم کرده اظهار نمود: راهیابی به جمع اعضای هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و عوامل زیادی را برای موفقیت می طلبد. انتخابات مذکور، میدان رقابت بین ۱۴ کاندیدا برای کسب ۶ کرسی هیات رئیسه است که همین مبحث کار را برای تمامی رقبا، خیلی سخت خواهد نمود. اما باید امیدوار بود که می توان با حمایت همه جانبه جامعه کشتی و ورزش ایران، چنین جایگاهی به کشورمان برسد.
وی با تاکید بر اینکه کسب کرسی در اتحادیه جهانی برای کشتی ایران بسیار مفید خواهد بود، اظهار داشت: در این زمان نشست های مختلفی با وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک داشتیم که آنها هم وعده دادند در حد توان به من و در نهایت کشتی ایران کمک کنند.

به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، تجربه نشان داده انتخابات هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی همواره با لابی های پشت پرده کشورهای صاحب نام همراه می باشد و هیچ گاه نمی توان بدون سرمایه گذاری های مختلف مالی و مراودات دیپلماتیک به جمع هیات رئیسه راه پیدا کرد. هر چند حمید سوریان با داشتن یک مدال طلای المپیک و ۶ مدال طلای جهان در ویترین افتخاراتش، بخشی از مسیر موفقیت در انتخابات پیش رو را طی کرده ولی اکنون نوبت وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی است که نقشه و برنامه ویژه ای را برای موفقیت این قهرمان ملی، تدوین و اجرایی کند.

1399/05/18
15:52:35
5.0 / 5
1838
تگهای خبر: المپیك , برنامه , تیم , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی