حسینی میلانی:

فعالیت تشكل های مردم نهاد نافی فعالیت تشكل های تخصصی نیست

فعالیت تشكل های مردم نهاد نافی فعالیت تشكل های تخصصی نیست به گزارش لوازم ورزشی نایب رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها اظهار داشت: مشاركت، همراهی و همكاری تشكل های مردم نهاد نافی مشاركت و فعالیت گروه ها و تشكل های تخصصی نیست.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی بامداد امروز در دویست و بیست و نهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در موافقت با پیشنهاد استفاده از ظرفیت های تشکل های مردم نهاد از طرف شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در اصلاح اساسنامه این شرکت اظهار داشت: تشکل های مردم نهاد در حوزه های مختلف در سطح شهر فعال می باشند و گروه ها و اقشار مختلف را پوشش داده و شامل می شوند. وی با تاکید بر اینکه حضور تشکل های مردم نهاد ظرفیت مشارکت مردمی در اداره شهر را بیشتر می کند، گفت: مشارکت، همراهی و همکاری تشکل های مردم نهاد نافی مشارکت و فعالیت گروه ها و تشکل های تخصصی نیست.

نایب رییس ستاد هماهنگی شورایاری ها افزود: اگر فعالیتی در بحث خدمات در سطح شهر توسط تشکل های مردم نهاد انجام می شود، در قالب مسئولیت اجتماعی آنهاست و به هیچ وجه بحث انتفاع مطرح نیست. میلانی با اعلان اینکه اگر ارزش افزوده ای هم ایجاد کنند، از آن برای انجام ماموریت های خود استفاده می شود، اشاره کرد: تشکل های مردم نهاد فراگیرتر بوده، گروه های بیشتری از مردم را شامل شده و بسیج اجتماعی آنها هم قوی تر است. این پیشنهاد در نهایت با رای اعضای شورای شهر، به تصویب رسید.


منبع:

1399/05/19
23:13:47
5.0 / 5
1883
تگهای خبر: تخصص , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی