پیشرفت 96 درصدی ابرپروژه جنوب شرقی تهران

پیشرفت 96 درصدی ابرپروژه جنوب شرقی تهران لوازم ورزشی: ناظر رئیس شورای شهر تهران درامور محاسبات و پایش عملكرد در مورد آخرین وضعیت افتتاح بزرگراه نجفی رستگار توضیحاتی ارائه نمود.


مجید فراهانی بعد از بازدید از پروژه های در دست راه اندازی منطقه ۱۵ در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: بزرگراه مهم نجفی رستگار با پیشرفت ۹۶ درصدی در آستانه اتمام و افتتاح است و روز گذشته در بازدید میدانی منطقه ۱۵ از آخرین مراحل راه اندازی مسیرهای تندروی فاز دوم بزرگراه شهید نجفی رستگار بازدید کردم.
فراهانی اشاره کرد: با تکمیل وبهره برداری از این ابر پروژه شش کیلومتری که ده پل غیر همسطح را شامل می شود رینگ پیرامونی حریم شهر تهران تکمیل شده و کلیه ترانزیت های جنوب شرقی تهران بدون نیاز به ورود به اتوبان افسریه از این بزرگراه انجام خواهدشد که به نوبه خود نقش مهمی در کاهش ترافیک و آلودگی هوای جنوب تهران خواهد داشت.
ناظر رئیس شورا درامور محاسبات و پایش عملکرد اضافه کرد: آغاز فاز دوم این پروژه در ابتدای سال ۱۳۹۸ با ۵۳ پلاک معارض مواجه بود که با تملک این ۵۳ پلاک این پروژه بزرگ در زمان برنامه ریزی شده و با هزینه پیش بینی شده به پایان می رسد که افتخاری برای مدیریت پروژه های بزرگ شهری است.
وی اشاره کرد: از نکات حایز اهمیت این پروژه بزرگ توجه به نیاز شهروندان ساکن در محدوده جنوبی طرح جهت ایجاد دسترسی بین پهنه های شمال و جنوب بزرگراه بود که با اجرای یک مسیر زیرگذر خارج از محدوده اولیه پروژه و بعنوان زیرپروژه الحاقی رضایت شهروندان دومحدوده شمالی وجنوبی با اتصال مضاعف این دو محدوده به حداکثر خود می رسد
فراهانی اضافه کرد: برمبنای آخرین گزارش ماهانه پیشرفت عملیات اجرایی فاز دوم طرح راه اندازی بزرگراه شهید نجفی رستگار در بخش مسیرهای تندرو به مرز ۹۶ درصد رسیده است.
وی اضافه کرد: بزرگراه شهید رستگار برای میدان بسیج، بزرگراه بسیج، بزرگراه بعثت و بخش شرقی بزرگراه آزادگان نقش یک محور کمکی را ایفا کرده و موجب کاهش بار ترافیک این معابر خواهد شد. زحمات ومدیریت پروژه موثر شهرداری منطقه۱۵، معاونت عمرانی شهرداری و قرارگاه خاتم الانییا زیرساخت کلیدی و مهم دیگری را در اختیار شهروندان قرار خواهد داد.
منبع:

1399/06/08
21:38:42
5.0 / 5
2135
تگهای خبر: برنامه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی