انتقاد فخاری از وضعیت مدیریت موسسات شهروند و همشهری

انتقاد فخاری از وضعیت مدیریت موسسات شهروند و همشهری نایب رییس كمیسیون اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بنده نسبت به وضعیت مدیریت شهروند تذكر و سوال دارم و چگونه وقتی وضعیت این مراكز معین نیست درباره حضور آنها در بورس تصمیم گیری می شود.


به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، الهام فخاری در جلسه امروز شورای شهر در مخالفت با تصویب فوریت لایحه «برنامه عملیاتی اقدامات و زمان بندی اجرایی جهت عرضه سهام شرکت های خدماتی کالای شهروند و همشهری در بازار سرمایه» اظهار داشت: ای کاش وضعیت بخشی که در این لایحه نام برده شده، دقیق تر و مفصل تر مورد بررسی قرار می گرفت.
طرح تحقیق و تفحص از همشهری در ابتدای دوره پنجم ظاهراً باید وضعیت مؤسسه همشهری را مشخص می کرد. در شروع سال چهارم شورای شهر هنوز از وضعیت همشهری به صورت جسته و گریخته و پراکنده اطلاعاتی دردسترس است. بدین سبب بررسی این لایحه در صحن شورا پاک کردن صورت مسئله است و پیش از اعلام فوریت آن چنین لایحه ای باید در کمیسیون ها و شورا مورد بحث قرار گیرد. نایب رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران در مورد شرکت شهروند نیز اضافه کرد: موجب تأسف و سرافکندگی است که ذکری از طرف شورای شهر برای روشن کردن ترکیب وضعیت و شرایط هیأت مدیره ها همچون هیأت مدیره شرکت شهروند در صحن شورا مطرح گردیده است و ۶ نامه و تذکر پیرو امضا رئیس شورای شهر به شهرداری تهران ارسال شده و هنوز بی پاسخ است. وی اشاره کرد: این چه فوریتی است که شورا مجدد به ماشین امضا تبدیل گشته و رأی دهد و مدیریت آن حوزه خودرا موظف به ارائه گزارش به شورا در حد اعلام وضعیت هیأت مدیره ها نمی داند. فخاری در آخر اشاره کرد: چنین مواردی پاک کردن صورت مسئله است و مدیریتی که نمی تواند پاسخ یک تذکر را در زمان قانونی و بعد از ۶ نامه پیرو عرضه نماید، چگونه می تواند مجموعه خودرا به صورت موفق در بورس ارائه نماید. تجربه مردم از بورس چیست و اساساً زمانی که وضعیت این مجموعه ها روشن نیست چگونه تصمیمی در رابطه با ارائه آن در بورس گرفته می شود؟ بنده نسبت به وضعیت مدیریت کنونی شهروند تذکر و سوال دارم.

1399/07/02
10:01:29
5.0 / 5
1698
تگهای خبر: برنامه , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی