پیشكسوت آبی پوشان:

استقلال زمان طلایی را از دست می دهد

استقلال زمان طلایی را از دست می دهد لوازم ورزشی: پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: واقعا درك نمی كنم چرا مدیران باشگاه استقلال در انتخاب سرمربی تا این حد تعلل می كنند.اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روزهایی که باید بعنوان یک زمان طلایی به آن نگاه کرد با سرعت به ضرر استقلال در حال گذر است و این تیم همچنان سرمربی ندارد. این روزها که به پیش فصل موسوم است از اهمیت زیادی برخوردارست و تیم هایی که مقرر است در صف مدعیان قرار گیرند، باید کارشان را آغاز کنند. برای من عجیب است که تصمیم سازان تا این حد دست دست می کنند و زمان طلایی را می کُشند.
پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: البته عجله کردن به این منزله نیست که با تصمیمی عجولانه و شتابزده تیم را در آینده به چالش بکشند. فکر می کنم تا همین الان هم مدت زمان زیادی برای فکر کردن و تصمیم گیری بوده و تصمیم اشتباه قابل قبول نیست.
کاپیتان پیشین آبی پوشان اظهار داشت: هواداران استقلال از ناکامی های این تیم در فصول گذشته خسته شده و برای فصل بعد قهرمانی می خواهند لازمه قهرمان شدن هم آغاز هرچه زودتر تمرین و تعیین تکلیف در کادر فنی است. امروز این هشدار را می دهم که دوم و سوم شدن برای استقلال موفقیت و برای هواداران این تیم راضی کننده نیست.
کارگرجم اشاره کرد: مطلب بعدی، باز شدن هرچه زودتر پنجره نقل و انتقالات است. در سالهای اخیر بارها پنجره استقلال بسته شده و تیم ما به کرات از این مساله ضربه خورده است. حالا که بر خلاف فصل های گذشته اسکلت تیم حفظ شده، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مشکلی شده تا نتوان از بازیکنان جدید استفاده نمود.
وی درباب تغییرات مدیریتی در این تیم اظهار داشت: از تصمیم هیات مدیره برای انتخاب مدیرعامل ناآگاه هستم. اما بعنوان یک پیشکسوت انتظارم از هیات مدیره این است دست به انتخاب مدیری بزند که توان برطرف نمودن مشکلات اقتصادی را داشته باشد. لازمه مدیریت در استقلال این است که فرد مورد نظر باید وابستگی های اقتصادی این باشگاه به بدنه دولت را از بین برده و با ایجاد درآمدهای پایدار که بدون ارتباطات اقتصادی میسر نیست، این تیم را در آینده نزدیک از نظر مالی هم به یک «استقلال» کامل برساند.


منبع:

1399/07/15
11:46:42
5.0 / 5
1815
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی