در گزارش لوازم ورزشی عنوان شد

جرات ندارند دادكان را مدیرعامل پرسپولیس كنند

جرات ندارند دادكان را مدیرعامل پرسپولیس كنند به گزارش لوازم ورزشی هافبك پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بحران مدیریتی موجود در این باشگاه اظهار داشت: آقایان با تصمیم گیری هایشان باشگاه را در دور باطل مدیریت نگه داشته اند.اسماعیل حلالی در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از عملکرد مهدی رسول پناه در دوران سرپرستی باشگاه پرسپولیس گفت: شاید خیلی ها بگویند آقای رسول پناه توانست طلب برانکو ایوانکوویچ که نزدیک به یک سال از آن می گذشت را تسویه کند. نمی توان این مساله را نادیده گرفت که او توانست بدهی بزرگی را پرداخت کند اما رسول پناه با رفتارهایش به قدری برای مدیریت در پرسپولیس نالایق بود که کارنامه سیاهی از خود بر جای گذاشت.
هافبک پیشین پرسپولیس افزود: تیمی که به فینال قهرمانی آسیا می رود باید الگوی نه فقط باشگاه های ایرانی بلکه تمام آسیایی ها شود. این باشگاه و مدیرش باید طوری رفتار کند که مدیران باشگاه های خارجی به بررسی دلیلهای موفقیت این تیم بپردازند و الگو برداری کنند.
حلالی درباره انتخاب افراد غیر در رابطه با ورزش در هیئت مدیره پرسپولیس تاکید کرد: وزارت ورزش بدترین بلا را سر پرسپولیس آورد. آنها پشت میزهایشان نشستند تا ورزش را نابود کنند. انتخاب آقایان افراد «بله قربان گو» است. چرا همین آقای وزیر جرأت نمی کند امثال محمد دادکان را به پرسپولیس بیاورد؟ چون او هم ورزش را می شناسد و هم فرمان پذیر نیست.

اسماعیل حلالی (سمت راست) در کنار محسن خلیلی دو بازیکن پیشین پرسپولیس
این هافبکِ دهه ۷۰ و ۸۰ فوتبال ایران اضافه کرد: ۳۰ سال است که می گویند می خواهیم استقلال و پرسپولیس را خصوصی نماییم و آنها هیچ منفعتی در دو باشگاه ندارند. اگر منفعت ندارید و شما از کنار استقلال و پرسپولیس مشهور نمی شوید، چرا دو باشگاه را به مردم واگذار نمی کنید؟ مشخص است که دنبال منافع فردی در اداره دو باشگاه بزرگ پایتخت هستند.
حلالی درباره تأثیر حاشیه های اخیر در تمرینات پیش فصل پرسپولیس برای لیگ برتر بیستم، اشاره کرد: یحیی گل محمدی و بازیکنانش به بی تدبیری آقایان آگاه شده اند. اگر قرار بود مدیریت برای پرسپولیس نتیجه بگیرد بطور قطع در همان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شاهد حذف این تیم بودیم اما مجموعه تیمی پرسپولیس مانع از این اتفاق شد و آنها به فینال رسیدند.
هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در آخر اظهار داشت: گل محمدی کارش را برای حفظ تمرکز اعضای تیم یاد گرفته اما دلم برای هواداران میلیونی پرسپولیس می سوزد که اسیر بازی سیاسی مدیران بی کفایت در ورزش شده اند.


منبع:

1399/08/04
17:30:29
5.0 / 5
1753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی