وكیل برانكو :

خیال پرسپولیس در فیفا راحت شد

خیال پرسپولیس در فیفا راحت شد وكیل برانكو ایوانكوویچ اظهار داشت: پرسپولیس تلاش زیادی برای پرداخت مطالبات كرد و حالا خیال این تیم در فیفا باید راحت باشد.«دارو بوشیچ» در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس دوران سرپرستی مهدی رسول پناه توانست بدهی خودرا تمام و کمال پرداخت کند. باید با وجود تاخیر چند ساله در این مساله از مسئولان باشگاه پرسپولیس بابت تسویه با برانکو ایوانکوویچ تشکر کنم.
وکیل برانکو ایوانکوویچ اضافه کرد: باشگاه پرسپولیس دیگر قرار نیست پرداخت دلاری باتوجه به حکم فیفا داشته باشد. آنها وظایف خودرا تمام و کمال انجام دادند و خیال همه را راحت کردند و این تیم در فیفا هم بابت این بدهی، آسوده خاطر می شود.
وی درباره اینکه آیا به فیفا نامه ای را بابت تسویه باشگاه پرسپولیس با آنها ارسال کرده است اشاره کرد: همان لحظه که قسط آخر را دریافت کردیم به فیفا نامه زدیم و پرداختی پرسپولیس را اعلام کردیم. حالا دیگر مشکلی در این راه وجود ندارد. امیدوارم بحث محرومیت این باشگاه از نقل و انتقالات نیز باتوجه به قوانین ورزشی جاری در فدراسیون بین المللی برطرف شود.

1399/08/08
19:46:02
5.0 / 5
1467
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی