تشدید آلودگی هوای پایتخت طی امروز

تشدید آلودگی هوای پایتخت طی امروز به گزارش لوازم ورزشی برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته و الان (۱۴ ابان ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است و تداوم این شرایط تا فردا پیشبینی می شود. همینطور كاهش كیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای همه گروه ها در اواخر وقت امشب هم دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا بامداد امروز ( ۱۴ آبان ماه) با حاکمیت جو پایدار، عدم وزش باد و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته و با آغاز تردد خودرو ها در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

طی روز کاهش نسبی پایداری تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد و در اواخر وقت امشب (۱۴ آبان ماه) با افزایش ترافیک شامگاهی و عدم وزش باد مؤثر، تجمع ذرات معلق پیشبینی می شود و به تبع آن کیفیت هوا در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت. هرچند با افزایش نسبی تندی باد در ساعات پایانی تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

عدم وزش باد مؤثر در بامداد فردا (۱۵ آبان ماه) و آغاز تردد خودرو ها سبب می شود در بیشتر مناطق پرتردد کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز با رشد ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر در بعضی ساعات بعدازظهر احتمال می رود شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم گردد و شاهد بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهیم بود.

با افزایش ترافیک شامگاهی افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود. باآنکه نسبت به شب گذشته از شدت کمتری برخوردار خواهد بود.

به گزارش لوازم ورزشی به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۱۰ بود و هوای پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۱۸ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
1399/08/14
14:15:54
5.0 / 5
1984
تگهای خبر: شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی