فرصت باردیگر برای ثبت نام تیم های جامانده لیگ برتر تكواندو

فرصت باردیگر برای ثبت نام تیم های جامانده لیگ برتر تكواندو سازمان لیگ تكواندو به تیم هایی كه ثبت نام نكرده اند، فرصتی باردیگر خواهد داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، مهلت ثبت نام برای حضور در رقابت های لیگ تکواندو که تا ۱۵ آبان ماه تمدید شده بود، یک دفعه دیگر تمدید می شود. این مساله روز گذشته در جلسه رؤسای کمیته های فدراسیون از طرف رئیس سازمان لیگ مطرح و مورد موافقت رئیس فدراسیون قرار گرفت.
برخی تیم های دولتی که به سبب مسائل اداری موفق نشده بودند در مهلت مقرر با واریز مبلغ مورد نظر حضور خود در لیگ ۹۹ را قطعی کنند، با ارسال نامه ای به سازمان لیگ درخواست تمدید مهلت و باز شدن سایت را عرضه کرده اند. به همین دلیل سازمان لیگ به زودی تاریخ جدیدی را بعنوان آخرین مهلت اعلام می کند تا تیم های متقاضی شرکت در رقابت های لیگ بتوانند ضمن واریز مبلغ ورودیه ثبت نام کنند.
با توجه به اینکه محدودیت کارهای ورزشی و اجتماعی به سبب شرایط حاد جامعه درباب شیوع ویروس کرونا همچنان در کشور ادامه دارد و برگزاری لیگ تا اوایل دیماه مقدور نخواهد بود، بنظر می رسد به این تصمیم منطقی تیم های بیشتری امکان حضور در این رقابت ها را خواهند داشت.


1399/08/18
13:37:26
5.0 / 5
1436
تگهای خبر: تیم , رقابت , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی