در گزارش لوازم ورزشی مطرح شد:

نقطه ضعفی كه به استقلال لطمه می زند

نقطه ضعفی كه به استقلال لطمه می زند پیشكسوت آبی پوشان اظهار داشت: مدیران استقلال برای اداره این مجموعه كم تجربه هستند و این باشگاه بابت این كم تجربگی ضربه می خورد.گودرز حبیبی پیشکسوت تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی این تیم برابر مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر عنوان کرد: آبی پوشان بازی را بردند اما این پیروزی خیلی به دل من نچسبید. تیم مقابل نخستین بازی اش در لیگ برتر را تجربه می کرد و با این وجود ما آنطور که باید بر بازی تسلط نداشتیم و در چند صحنه هم دروازه مان تهدید شد.
وی اضافه کرد: از نظر من تیم استقلال در عمق دفاع مشکل دارد و امکان دارد در بازی با تیم های باتجربه تر از این ناحیه ضربه بخورد. فکری و دستیارانش که بسیار هم آنها را دوست دارم و به کارشان اعتقاد دارم، باید تا دیر نشده برای ترمیم این نقطه ضعف در قلب خط دفاعی تمهیدی اندیشه کنند.
حبیبی ضمن اشاره به جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال اظهار داشت: متاسفانه کم تجربگی مدیران استقلال کار دست این تیم می دهد. چرا بازیکنی مثل طاهرخانی که از خیلی از مدافعان حال حاضر لیگ برتر بهتر است را این طور راحت و مجانی از دست می دهیم. حتی اگر به طاهرخانی بازی نمی رسید و قصد جدایی داشت، این نوع جدایی راهش نبود.
پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: باشگاه یا باید با جدایی قرضی این بازیکن موافقت می کرد یا اگر قرار به جدایی قطعی بود باید از او می خواست تیم بعدی اش را معرفی نماید تا باشگاه با تیم بعدی وارد مذاکره شده و مبلغی را برای رضایت نامه بگیرد. نه اینکه خیلی راحت فسخ قرارداد را دست بازیکن بدهند.
مدافع دهه پنجاه آبی پوشان بیان داشت: بیشتر از چهل است که در فوتبال هستم و با این ترفندهای مدیریتی آشنایی دارم. برای همین می گویم مجموعه مدیریتی استقلال برای اداره این باشگاه کم تجربه هستند. باشگاه ما به سادگی و به صورت مجانی بازیکن از دست می دهد. علی دشتی، محمد بلبلی، میلاد زکی پور و حالا هم شاهین طاهرخانی. در حالیکه می شد از این بازیکنان درآمدزایی کرد، به سادگی و مجانی آنها را می فرستند به تیم های دیگر.
ملی پوش سابق آبی پوشان اظهار داشت: طاهرخانی بازیکن تیم ملی امید بود و فصل گذشته هم بازی های خوبی در لیگ برتر و آسیا انجام داد. او آینده بسیار خوبی در این فوتبال دارد و اساسا مدیرانی که به سادگی با جدایی او موافقت کردند در آینده افسوس خواهند خورد.
حبیبی در مورد عدم دعوت وریا غفوری به تیم ملی بیان داشت: از این اظهار نظر تعجب می کنم که وریا را به علت شرایط سنی به تیم ملی دعوت نمی کنند. وقتی یک ورزشکار در اوج آمادگی قرار دارد و از رقیبانش یک سر و گردن بالاتر است، دیگر سن و سال چه معنا و مفهومی پیدا می کند؟ غفوری با اختلاف بهترین دفاع راست ایران است و بازی کردن در تیم ملی حق اوست.


1399/08/23
12:53:32
5.0 / 5
1163
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی