علی دایی:

فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است

فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: یحیی گل محمدی و تیمش کار بزرگی کردند که هیچ تیمی در ایران نمی تواند چنین کاری را انجام دهد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، علی دایی در گفت و گو با رسانه باشگاه پرسپولیس گفت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده است، به خصوص که راهیابی به فینال، در این دوره با کادر فنی کاملاً ایرانی انجام شد. یحیی و هم کارانش از این جهت نیز کار خیلی بزرگی انجام داده اند.
وی افزود: من به مسائل دیگری که مطرح می شود کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون موفقیت بزرگی است که پرسپولیس آنرا صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آنرا به انجام رساندند. هیچ چیز نباید موجب نادیده گرفتن این حقیقت بشود. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت موفق به انجام کاری شد که خیلی ها در وضعیت بهتر از عهده انجام آن برنمی آیند اثبات می کند، پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده اند.
سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، افزود: به طور قطع، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می تواند در ادامه راه خود، موفق عمل کند. یحیی گل محمدی، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر کنند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه ریزی هایی باشد که برای خود طراحی نموده اند. بطور قطع مسایل زیادی مطرح خواهد شد ولی اصلاً نباید کاری به صحبت های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر کنند.
شهریار فوتبال ایران در آخر اشاره کرد: من یقین دارم حتی در این شرایط که هواداران قادر به حضور در ورزشگاه و پشتیبانی از این طریق نیستند، پرسپولیس می تواند با دعا و پشتیبانی آنها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پی در پی خود تلاش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کارهایی است که پرسپولیس می تواند انجامش بدهد.

1399/10/02
17:32:14
5.0 / 5
1087
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی