رئیس فدراسیون تنیس خبر داد:

پرداخت سه میلیارد تومان بدهی با كمك وزیر ورزش و جوانان

پرداخت سه میلیارد تومان بدهی با كمك وزیر ورزش و جوانان لوازم ورزشی: رئیس فدراسیون تنیس از پرداخت سه میلیارد تومان از بدهی فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی آگاهی داد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس اهمیت حل مشکلات مختلف همچون بدهی های این فدراسیون را مورد توجه قرار داد و اشاره کرد: بدون شک بدهی ها می تواند برای اجرای برنامه های توسعه ای هر فدراسیون موانعی را بوجود آورد از طرفی فدراسیون تنیس موظف است تعهداتی را که در دوره های گذشته به وجود آمده بود، برآورده کرده تا باری روی دوش فدراسیون باقی نماند.
وی افزود: در همین راستا، فدراسیون تنیس با همراهی و حمایت وزیر ورزش و جوانان مبلغ سه میلیارد تومان از بدهی این فدراسیون به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور را پرداخت کردیم. در صورتیکه مبلغ بدهی فدراسیون به این شرکت حدود چهار و نیم میلیارد تومان است. خوشحالم میزان قابل توجهی از این بدهی پرداخت گردید تا حق ذی نفعان را پرداخت نماییم.
رئیس فدراسیون تنیس با اعلان اینکه تنیس از مشکل عدم برخورداری از زمین های اختصاصی کافی برای این رشته روبرو است، اظهار داشت: همچنان پیگیری می نماییم تا بتوانیم با در اختیار گرفتن بعضی از زمین های اختصاصی، شرایط بهتر و مساعدتری برای توسعه تنیس ایجاد نماییم.


منبع:

1399/10/03
21:24:43
5.0 / 5
1268
تگهای خبر: برنامه , تنیس , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی