صادقی:

عملكرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال قبل است

عملكرد امروز سایپا نتیجه جوان گرایی سال قبل است سرمربی تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: جوان گرایی فصل گذشته این تیم در فصل جاری لیگ برتر به آنها کمک خواهد نمود.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، ابراهیم صادقی در کنفرانس خبری پس از مصاف با ذوب آهن عنوان کرد: باید از باشگاه بابت پخش زنده بازی ها تشکر کنم و این خیلی خوب است که بازی ما دیده می شود و همه سطح بازی و کیفیت تیم ما را می بینند؛ در نیمه اول بازی کاملاً در اختیار ما بود و موقعیت های خیلی خوبی هم ایجاد کردیم.
وی اضافه کرد: در این بخش تمرین های زیادی کردیم اما هنوز به اهدافی که می خواستیم نرسیدیم و در خیلی از بازی ها موقعیت های خوبی ایجاد می نماییم که بخشی از آن به بازیکنان جوان ما در حمله مرتبط می باشد و احتیاج به کار بیشتر و زمان دارند.
سرمربی تیم فوتبال سایپا اظهار داشت: در نیمه دوم به روند خوب خود ادامه دادیم و پس از اینکه به گل رسیدیم تیم ما عقب نشست که امری طبیعی است چونکه به علت جایگاه جدولی سیزدهمی تحت فشار بودیم و توانستیم این سه امتیاز را به دست آوریم.
وی خاطرنشان کرد: ذوب آهن پس از گل روی دروازه ما فشار آورد به گل هم رسید اما این نشانه بسیار خوبی است که تیم ما دقیقه ۸۸ گل می خورد و بلافاصله به بازی برمی گردد و گل پیروزی می زند.
صادقی افزود: می بینید که امروز به دو بازیکن بسیار جوان بعنوان یار تعویضی بازی دادیم، بازیکنان ۱۸-۱۹ که خوشبختانه یکی از آنها موفق شد برای ما گل هم بزند و بازیکنان جوان هم باید قدر این فرصت را بدانند و هر روز پیشرفت کنند.
وی تصریح کرد: نمی توانیم اشتباهاتی که سال پیش مرتکب شدیم در این بازی ها تکرار کنیم؛ در نهایت از همه بازیکنان ممنونم که با تمام وجود خود تلاش کردند و مثل بازی های گذشته با تمام وجود رقابت کردند و این برای ما بسیار مهم می باشد و در ادامه در کنار پیشرفت فوتبال نتایج بهتری هم بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا عنوان کرد: تکراری می شود که هر دفعه ما بیاییم و از جوان گرایی صحبت نماییم و دوست دارم رسانه ها به این مورد بپردازند که ما در دو سال قبل ۱۵ بازیکن از رده های جوانان و امید وارد بزرگسالان کرده، کدام باشگاه این تعداد بازیکنان را از رده های خود به لیگ برتر و تیم اصلی آورده است.
وی اضافه کرد: همه دیدند که فصل گذشته چقدر به سایپا سخت گذشت به جای آن سال جاری شیب جوان گرایی کمتری داریم و بازیکنان باتجربه ای داریم که واقعاً خیلی خوب به تیم کمک می کنند و جور بازیکنان جوان را می کشند و دوست دارم جوانان قدر این فرصت را بدانند.

1399/10/26
23:21:56
0.0 / 5
1302
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی