كار علی كریمی سخت است

عابدینی: شانس عزیزی خادم و بهاروند برای انتخابات فوتبال بیشتر است

عابدینی: شانس عزیزی خادم و بهاروند برای انتخابات فوتبال بیشتر است لوازم ورزشی: رئیس پیشین فدراسیون فوتبال می گوید در انتخابات پیش روی این فدراسیون شانس حیدر بهاروند و شهاب الدین عزیزی خادم برای رسیدن به صندلی ریاست بیشتر از سایر گزینه ها است.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، امیر عابدینی درباره برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ ۱۰ اسفند به رادیو تهران اظهار داشت: برای نخستین بار است که طبق قوانین فیفا انتخاباتی را برگزار خواهیم کرد. خوشبختانه این قوانین در اساسنامه اصلاحی هم آمده است. این بسیار عالی است و باید به فال نیک گرفت.
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تصریح کرد: کاندیداها با دیدگاه های مختلف وارد انتخابات می شوند. باید به کسی توجه داشته باشیم و مجمع باید «فوتبال شمول» فکر کند. انتخاب هیاتی و رفاقتی را کنار بگذاریم و مدرن و برنامه ریزی شده فکر نماییم. ببینیم چه کسی می تواند فوتبال را نجات بدهد و در وضعیت موجود فوتبال را از این وضعیت بیرون بکشد.
عابدینی افزود: این اتفاق زمانی رخ می دهد که یکدلی در فوتبال شکل بگیرد. در مجمع باید گروهی باشد که بررسی نمایند و به آدم هایی که می آیند نمره بدهند. نگوییم مدرک تحصیلی به درد نمی خورد. به درد می خورد چون بینش آکادمیک دارد. این طور نیست کسی که توانسته در یک بُعد خوب کار کند در بعد مدیریت فراگیر هم خوب کار کند.
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال درباره حضور علی کریمی در انتخابات اشاره کرد: دوستانی مثل علی کریمی شجاعت دارند. این شجاعت است که یک نیروی جوان و محبوب ورزشی خودش را در بوته آزمایشی قرار بدهد که تجربه ای در آن ندارد. بطور قطع او به گروهی فکر کرده است که می تواند راهگشا باشد. سفارش ام به دوستان جوان مثل علی کریمی این است که از یک جای دیگری شروع کنند یعنی از کمیته ها یا گروه های کارشناسی. اگر کریمی در گروه کارشناسی شرکت می کرد و رای می آورد، بطور قطع برای منافع فوتبال ما بهتر می شد. شاید کریمی برای ریاست رای بیاورد و شاید هم رای نیاورد ولی کار برای کریمی خیلی مشکل و دشوار خواهد بود.
عابدینی درباره شباهت فهرست حیدر بهاروند و شهاب عزیزی خادم دو گزینه دیگر ریاست فدراسیون اشاره کرد: بهاروند و عزیزی خادم بیشترین شانس را برای رای آوردن دارند چون هیات ها و مجمع اینها را می شناسند. البته کیومرث هاشمی، مصطفی آجورلو هم وارد گود شده اند اما بهاروند و عزیزی خادم شناخته شده هستند. بویژه دیدم اینها از همین حالا تعامل را با فهرست خود نشان داده اند. این نشان میدهد با برنامه و حساب شده می آیند و رای را می خواهند. فکر می کنم اقبال عمومی نسبت به این دو نفر بیشتر است.
وی درباب حضور کیومرث هاشمی در انتخابات اظهار داشت: کیومرث هاشمی یکی از باتجربه ترین عناصر ورزش و آدم صادق و صالح است. به نظرم جزو پاکدستان ورزش بوده است اما او خیلی دیر آمده است. هاشمی کار سختی در این رقابت دارد. جامعه ورزش به او احترام می گذارد ولی الان او را غریبه می داند. با احترام به تمام کاندیداها باید بگویم شانس بهاروند و عزیزی خادم بیش از سایرین است.
به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، در این هنگام مجری برنامه اعلام نمود ۳۰ عضو مجمع نامه ای را امضا کرده اند که در صورت دخالت نهادهای دیگر مثل وزارت ورزش در انتخابات فدراسیون، فیفا را در جریان بگذارند.
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در واکنش به این خبر اظهار داشت: تا این لحظه این اتفاق نیفتاده است. وزارت ورزش سرگرم استقلال و پرسپولیس است و آنجا برایش با اهمیت تر از فدراسیون فوتبال است. دلایلش را نمی دانم ولی ببینید آنجا (پرسپولیس) سر یک مدیریت به چه جنجالی کشیده می شود.
عابدینی در آخر اظهار داشت: با تمام ارادت و علاقه ای که به یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس دارم باید بگویم فوتبال نباید بر بتابد یک سرمربی برای مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد. این زنگ وارونه است. اصلاً نباید این طور بشود ولی کار به کجا رسیده است که یک سرمربی مقابل وزیر ورزش موضع می گیرد و اولتیماتوم می گذارد. وزیر آنجا گرفتار است. هیچ نهاد دیگری هم نه می تواند و نه الان جایگاهی برای کار خودش در فوتبال قائل است که دخالت مستقیم و غیر مستقیم در انتخابات کند. مجمع با خیال آسوده رای بدهد ولی به شرط اینکه رها نکنند و در ادامه روی کار منتخبان خود نظارت و هدایت داشته باشند.


منبع:

1399/10/27
13:01:54
0.0 / 5
1048
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی