سرمربی پرسپولیس:

جذب بازیكنان با كیفیت خیلی سخت است

جذب بازیكنان با كیفیت خیلی سخت است به گزارش لوازم ورزشی کرمان _ سرمربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکنان اظهار داشت: بسیاری از اسامی که اعلام می شود در حد گمانه زنی است وهمه بازیکنان با کیفیت دارای قرارداد هستند و جذبشان خیلی دشوار می باشد.به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، یحیی گل محمدی عصر جمعه در کنفرانس خبری پس از بازی گل گهر سیرجان – پرسپولیس تهران در ابتدای صحبتهایش اظهار داشت: فکر می کنم برای ما بازی خیلی خوبی بود.
گل محمدی در ارتباط با نیمه اول بازی اظهار داشت: نیمه اول یک نیمه پایاپایی بود، حریف هم موقعیت هایی برای زدن گل داشت و ما توانستیم به گل برسیم، در مجموع بازی خیلی درگیرانه و سختی بود.
وی در مورد نیمه دوم هم بیان داشت: نیمه دوم همه بچه ها خیلی خوب دفاع کردند، خیلی خوب از ضد حملات استفاده کردند، خیلی خوب توانستند کنترل و جریان بازی را در اختیار بگیرند، خوشبختانه خیلی خوب توانستیم از تمام موقعیت هایمان استفاده بکنیم و یک نتیجه خوب بگیریم.
وی افزود: به هواداران قهرمانی نیم فصل را تبریک می گویم، ان شاءالله بتوانیم این روند را ادامه بدهیم، در مجموع یک بازی خوبی از سوی تیم ما بود.
وی در مورد تیم گل گهر اظهار داشت: واقعاً گل گهر هم یک تیم خوب و منسجمی هست، علی خصوص در ایستگاهی ها خیلی خطرناک هستند، از نتیجه ای که به دست آوردیم خیلی خوشحال هستیم، ان شاءالله که بتوانیم این روند را ادامه بدهیم.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ سوال خبرنگاری که پرسید «آیا فکر نتیجه ۵ بر صفر را می کردید» بیان داشت: تصورش یک مقدار سخت بود، خودم شخصاً واقعاً فکر نمی کردم چنین نتیجه ای بگیریم، ما در نیم فصل اول موقعیت های خیلی زیادی را از دست می دادیم، ولی امروز از این موقعیت ها توانستیم خیلی خوب استفاده بکنیم. بازی های دیگر هم می توانستیم پر گل از زمین بیرون بیایم، ولی امروز خیلی خوب توانستیم از موقعیت هایمان استفاده بکنیم و نتیجه خوبی به دست بیاوریم.
سرمربی تیم قهرمان نیم فصل لیگ برتر در پاسخ دیگر خبرنگاری که پرسید «مسئولان باشگاه پرسپولیس، برای جذب علیرضا ابراهیمی برای نیم فصل دوم درخواستی داده اند؟» اظهار داشت: بسیاری از این اسامی که اعلام می شود، گمانه زنی است و بعضی ها امکان دارد درست باشد، ولی چیزی که مهم می باشد اینکه همه بازیکنانی که کیفیت خوب دارند؛ قرارداد دارند و جذب آنها خیلی دشوار می باشد.
وی افزود: ما یک بازیکن تا حالا توانسته ایم بگیریم که آن هم مهدی ترابی بود، این بازیکن هم قراردادش را فسخ کرده بود که توانستیم جذبش بکنیم، بقیه بازیکنانی که مد نظرمان است، جذبشان خیلی خیلی مشکل خواهد بود، باید ببینیم در این چند روز باقیمانده که مقرر است نیم فصل دوم شروع بشود، چه اتفاقاتی می افتد. فکر نمی کنم هم اکنون اسم بردن از بازیکنان، زیاد درست باشد.
وی افزود: فهرست بزرگسالان پر است و باید یکی را خارج بکنند؛ مشکلی بابت فهرست نداریم و فکر می کنم چند تا جا داریم و می توانیم، بازیکن بگیریم و هیچ مشکلی بابت این نداریم.
گل محمدی در انتها اظهار داشت: تشکر می کنم از مسؤلان و برگزار کننده مسابقات، واقعاً از همه ی فوتبالی ها بابت اینکه این شادی و نشاط را وارد جامعه کردند، تشکر می کنم، فکر می کنم. کار پرارزش و بزرگی را انجام می دهند و ایثار می کنند.
وی افزود: به نظر من هم اکنون ورزشکاران و فوتبالیست ها برای جامعه واقعاً انگیزه ایجاد می کنند، قشری هستند که به جهت اینکه مردم انگیزه ایجاد می کنند که در خانه بنشینند و فوتبال تماشا بکنند.
گل محمدی بیان نمود: از مردم هم می خواهم واقعاً رعایت بکنند، نزدیک سال جدید هستیم امیدوارم که همه سلامت باشند و همه رعایت بکنند، شرایط خیلی سختی هست و اگر می خواهیم به سلامت جامعه و خودمان کمک بکنیم باید مسائل بهداشتی را تا آنجایی که می توانیم رعایت بکنیم.
منبع:

1399/12/01
23:37:32
0.0 / 5
916
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی