علیرضا یزدانی:

انصراف 7 كاندیدا از انتخابات هیات فوتبال تهران قطعی نیست!

انصراف 7 كاندیدا از انتخابات هیات فوتبال تهران قطعی نیست! لوازم ورزشی: یکی از کاندیداهای انتخابات هیات فوتبال استان تهران اصرار کرد کناره گیری او و چند عضو دیگر از این انتخابات هنوز قطعی نشده است!به گزارش لوازم ورزشی به نقل از مهر، علیرضا یزدانی یکی از کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان تهران درباره انصراف هفت کاندیدا از حضور در این انتخابات به سبب اعتراض به غیر قانونی بودن آن، اظهار داشت: دو سال است که درگیر انتخابات هستیم. سال اول ثبت نام در اسفند انجام شد ولی به سبب یکسری مشکلات و عدم تطبیق با اساسنامه جاری انتخابات انجام نشد.
وی که با برنامه «تهران ورزشی» گفتگو می کرد، اضافه کرد: قرار شد با نامه ارکان نظارتی اصلاحاتی در اساسنامه صورت بگیرد. طبق یک بند اصلاحی، باید ۹۰ روز فاصله از ثبت نام تا انتخابات باشد. یک دفعه بوسیله فضای مجازی اعلام نمودند انتخابات روز دوشنبه انجام می شود. اشکالات زیادی در برگزاری انتخابات وجود دارد.
کاندیدای انتخابات هیات فوتبال استان تهران اشاره کرد: به آن مشکلات مجدداً رسیدگی کردیم. تا امروز غروب قرار بود رسیدگی صورت گیرد. ما نگفتیم قطعی از انتخابات انصراف می دهیم. گفتیم اگر شرایط این طور باشد، امکان دارد در مجمع که تشریفاتش قانونی نبوده، برخی از افراد انصراف بدهند. هنوز قطعی نیست. ما اعتراض داریم. اگر فردا مجمع برگزار شود، بوسیله ارکان قضایی پیگیری می نماییم.
یزدانی افزود: باید ثبت نام از کاندیداها ابطال شود و ثبت نام جدید صورت بگیرد. مخالف برگزاری انتخابات نیستیم. می خواهیم انتخابات دیرتر اجرا شود که این کار را نکردند. اساسنامه برای انتخابات تهران طبق اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال نیست.
وی با اعلان اینکه اعضای مجمع از ۱۰-۱۵ روز پیش در جریان برگزاری مجمع بوده اند، اظهار داشت: ما بتازگی متوجه این اتفاق شدیم. البته بازهم می گویم عدم شرکت ما در انتخابات هیات فوتبال تهران غروب امروز مشخص می شود. هنوز به نتیجه نرسیده ایم.


منبع:

1399/12/03
12:14:46
0.0 / 5
1146
تگهای خبر: برنامه , تیم , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی