مسئول مسابقات فدراسیون بوكس:

تلاش می نماییم درسال 1400 به استانداردهای فدراسیون جهانی بوكس برسیم

تلاش می نماییم درسال 1400 به استانداردهای فدراسیون جهانی بوكس برسیم به گزارش لوازم ورزشی مسئول مسابقات فدراسیون بوکس اظهار داشت: تلاش می نماییم در برگزاری مسابقات سال ۱۴۰۰ به استانداردهای بین المللی فدراسیون جهانی بوکس برسیم.علیرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: شیوع بیماری کرونا، تمام فعالیت ها در کشور و جهان را، همچون فعالیتهای ورزشی را تحت شعاع قرار داد و باعث شد تا برنامه ها و تقویم مسابقات طرح شده از جانب فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران متوقف شود.
وی اضافه کرد: در صورت کنترل بیماری و کاهش آن در کشور، سال ۱۴۰۰ تلاش فدراسیون بوکس ایران برای این است تا آن جایی که بتوانی و امکانات به ما اجازه دهد تلاش نماییم استانداردهای یک مسابقه با کیفیت را در تمام زمینه ها رعایت نماییم و با این روند، خودمان را به استانداردهای جهانی و بین المللی که از جانب فدراسیون بوکس جهانی تدوین می شود، نزدیک نماییم.
مسئول مسابقات فدراسیون بوکس تصریح کرد: بر همین مبنا باید تلاش و کوشش نماییم تا بتوانیم برنامه ریزی هایمان با رعایت قوانین و مقررات فدراسیون جهانی بوکس تدوین و تنظیم شود تا مسابقات از سلامت و کیفیت بهتری برخوردار شود.
عباسی در مورد انتخاب اراک بعنوان میزبان این رقابت ها تصریح کرد: با تلاش و فعالیتی که در هیأت بوکس استان مرکزی وجود دارد، درخواست میزبانی این رقابت ها از سوی رئیس این هیأت به فدراسیون رسید و به علت حسن توجهی که رئیس و دبیر فدراسیون بوکس به این استان دارند، با این درخواست موافقت شد.
می توان در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در اراک باشیم
وی افزود: به دنبال این موافقت از جانب فدراسیون بوکس، به اتفاق دبیر فدراسیون مأمور شدیم تا از امکانات، تجهیزات فضای محل مسابقه و تمرین، محل اسکان ورزشکاران و… بازدید نماییم. در این بازدید به این نتیجه رسیدیم، که آنچه لازمه برگزاری یک مسابقه خوب و استاندارد است در اراک مهیا است. به نحوی که حتی می توان در آینده شاهد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در شهر اراک باشیم.
عباسی افزود: البته برگزاری مسابقات با استانداردهای جهانی می تواند قدم مثبتی باشد، برای توسعه ورزش بوکس در کشور و برگزاری خوب با کیفیت این مسابقات در اراک، باعث می شود تا سال آینده بتوانیم مراحل بعدی این لیگ را ادامه دهیم و در کنار آن دیگر مسابقات را در رده های مختلف سنی برگزار نماییم. برگزاری مسابقات در خارج از تهران و شهرستانها در توسعه ورزش بوکس و کشف و شکوفایی استعدادها نقش انکار ناپذیر دارد.
گفتنی است رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از روز چهارم ماه جاری با شرکت ۱۰ تیم در سالن ۲ هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک در حال برگزاری است.


منبع:

1399/12/05
18:56:02
0.0 / 5
1038
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
لوازم ورزشی
لوازم ورزشی
varzeshtools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم ورزشی محفوظ است

لوازم ورزشی

لوازم و ادوات ورزشی